Київські архітектори завоювали чотири нагороди.

International Design Awards.

Київська архітектурна студія maass отримала чотири нагороди престижної премії в області архітектури і дизайну International Design Awards 2018. Про це пише «Новое время».

«Світильник і освітлювальна система, проект Музею шоколадного досвіду перед кондитерською фабрикою Roshen і табурет — чотири проекти студії maass відзначені нагородами International Design Awards 2018», — йдеться в повідомленні.

Два золота українці отримали у категорії «Ілюмінація»:

— номінація «Зовнішнє освітлення» — світильник Batiform (світлодіодний фасадний світильник для перфорованого хвилеподібного фасаду будівлі);

— номінація «Освітлення спеціального призначення» — освітлювальна система Silentlight System (об’єднує в собі системи освітлення і звукопоглинання і може бути альтернативою для підвісної стелі).

Бронзу в категорії «Архітектура» в номінації «Концептуальні проекти» присудили Chocolate Experience Museum. Музей шоколадного досвіду — це концепція ревіталізації (створення жвавого міського простору) частини київської кондитерської фабрики Roshen. У ній команда maass пропонує перетворити площу перед промисловою будівлею XIX століття в рекреаційний публічний простір, де можна буде побачити весь цикл виробництва какао-бобів — від вирощування та переробки та виробництва шоколаду.

Почесне згадування дісталося табурету Stool. Його ідея в тому, щоб виправити вічну проблему табуретів — розкручування і випадання ніжок. Stool започаткував серію меблів під назву Neolith. Його база являє собою моноліт з надміцного бетону, в який вставлені дерев’яні ніжки без додаткових сполучних елементів.

Міжнародна премія International Design Awards (IDA) заснована в 2007 році і вручається в п’яти напрямках: архітектурний дизайн, інтер’єрний дизайн, фешн-дизайн, графічний дизайн і предметний дизайн.