Кличків назвали кращими суперважковаговиками.

Легендарний український боксер Володимир Кличко визнаний найкращим суперважковаговиком 21-го століття за версією авторитетного іспанського спортивного видання Marca.

Другий рядок у рейтингу посів «вічний» чемпіон світу за версією WBC, мер Києва Віталій Кличко, повідомляє Klitschko-brothers.com.

«Нині ми близькі до завершення перших 20-ти років 21-го століття і можемо назвати найвидатніших боксерів. Якщо розпочати із суперважкої ваги, то наш погляд має бути спрямований на Східну Європу.

А точніше — на столицю України, Київ, — пишуть журналісти видання. — І найкращий, поза всяким сумнівом — Володимир Кличко. Він перемагав таких бійців, як Кріс Берд, Хасім Рахман, Семюел Пітер, Фрасуа Бота, Рей Мерсер, Девід Хей, Олександр Повєткін, Кубрат Пулєв.

На другому місці йде старший брат Володимира — Віталій Кличко, який захистив чемпіонське звання WBC понад 10 разів.

Після поразки від Леннокса Льюїса через зупинку бою, викликану кровотечею, в якому він вигравав за очками, українець більше ніколи не програвав, провівши 12 титульних боїв і дев’ять з них завершив нокаутами», — зазначається у повідомленні.

Відзначимо, що на третє місце видання поставило британця Ентоні Джошуа, на четверте — його співвітчизника Тайсона Ф’юрі, на п’яте — американця Деонтея Вайлдера. Мокшанських вань там нема і близько.