Коломойський, наголошує, що настав час відновити зв’язки з Москвою.

The New York Times: The Ukrainian billionaire Ihor Kolomoisky. An influential voice in Ukrainian affairs, he says it is time to re-establish ties to Moscow.

Український олігарх Ігор Коломойський, який впливає на процеси в Україні, наголошує, що настав час відновити зв’язки з Москвою.
Коломойський запропонував відвернутися від МВФ у бік Росії.

Олігарх Ігор Коломойський вважає, що Україні варто відвернутися від Заходу і налагодити відносини з Росією.

«Коломойський заявив, що Україні варто відмовитися від Заходу та повернутися назад у бік Росії», — пише The New York Times..
«Вони (росіяни) все одно сильніші. Ми повинні покращити наші відносини», — сказав олігарх.

«Люди хочуть миру, хорошого життя, вони не хочуть воювати. А ви — Америка — змушуєте нас воювати і навіть не даєте нам грошей за це», — заявив Коломойський.

Таку заяву він зробив напередодні візиту Місії МВФ в Україну 14 листопада.

«Ви все одно не візьмете нас в альянс. Не потрібно витрачати час на порожні розмови. Тоді як Росія хотіла б приєднати нас до нового Варшавського договору», — додав олігарх.

За словами Коломойського, фінансування з боку РФ може замінити позики від МВФ.

«Ми візьмемо у росіян $100 млрд. Я думаю, що вони з радістю дадуть нам їх сьогодні. Який найшвидший спосіб вирішити проблеми та відновити відносини?

Тільки гроші», — підкреслив олігарх.
«Дайте 5, 10 років, і кров буде забута», — сказав Коломойський.
Нагадаю, раніше олігарх Ігор Коломойський виступив за оголошення Україною дефолту, вказуючи, що треба брати приклад з Греції.

Влад Пономарь