Коломойському можна повернути $2 млрд.


Ось вам і основна функція клоуна: #уЗеленського вважають, що Коломойському можна повернути $2 млрд.

Експерт з банківської діяльності #уЗеленського Вікторія Страхова повідомила, що допускає виплату Ігорю Коломойському 2 мільярдів доларів компенсації у формі «взаємозаліку боргів» за кредитами,

які компанії Коломойського не виплачують «ПриватБанку». Про це Страхова повідомила в інтерв’ю журналістам Bihus.info.

«На мою думку, це капітал банку, який там був, це 21 мільярд гривень. За поточним курсом — це трошки менше одного мільярда доларів. І друге питання — це той bail-in (операція з використання коштів кредиторів банку у разі його націоналізації, — ред.),

який відбувся, кошти вкладників, які було списано. 29 мільярдів фактично було списано. Це певна частина ще з того може бути,» — зазначила Страхова.

За розрахунками Страхової, заборгованість підприємств Коломойського перед «Приватбанком», яку олігарх визнав, становить 60 млрд гривень.

Експерт команди Зеленського пропонує зменшити суму цієї заборгованості на 2 мільярди доларів, які вимагає Коломойський. Як наслідок, за підсумками «взаємозаліку» Коломойський залишиться винними Привату близько 10 млрд грн.

«Ми тільки говоримо: «Він просить 2 мільярди (доларів, — ред.)», але ми щось забуваємо, що все ж таки кредити певні компаніям своїм він давав, і вони не всі погашаються. Щось обслуговується, але більшою частиною не обслуговується.

Чому б не зробити взаємозалік? Якщо йому винні — зарахуйте», — пропонує Вікторія Страхова. — І, можливо, трошки ще Ігор Валерійович буде винен Приватбанку», — повідомила Страхова.