Комплектуючі до боєприпасів артилерії.

Фото: ukroboronprom.com.ua

Про це йшлося на зустрічі генерального директора ДК «Укроборонпром» Павла Букіна з першим заступником міністра оборонної промисловості Азербайджану Ях’єю Мусаєвим під час міжнародної виставки IDEF-2019 у Стамбулі, повідомляє прес-служба концерну.

“Обговорювалися питання участі підприємств Концерну у боєприпасній програмі Азербайджану. Зокрема, щодо виробництва окремих комплектуючих до боєприпасів наземної артилерії.

Це зумовлено тим, що «Укроборонпром» має усі необхідні технології виробництва та промислові потужності”, — йдеться у повідомленні.

Як зазначається, сторони також обговорили питання співробітництва оборонних підприємств у частині взаємного трансферу технологій. «Укроборонпром» виявив зацікавленість у придбанні в Азербайджані боєприпасів та засобів ближнього бою.

За інформацією прес-служби, українська й азербайджанська сторони розглянули питання оптимальних шляхів реформування оборонної галузі у сучасних умовах. Зокрема, азербайджанська сторона поінформувала про створення на базі Міністерства оборонної промисловості оборонного концерну «Азесілах», що полегшує залучення інвестицій.