Контрабандисти.

Винамзавідуєте, Мизадешевиєавтодлявас, Государствонаживаєтсянаавтомобілістах...

Винамзавідуєте, Мизадешевиєавтодлявас, Государствонаживаєтсянаавтомобілістах…

Нешановні контрабандисти, це все хуня і це все не викликає жодних сентиментів до вас, що й доводять ваші «акції», де люди не тільки не приймають вашу сторону, а й готові вас пздить, він чого вас захищає наша нова поліція, замість того, щоб захищати права сумлінних громадян.

І я поясню чому:

1. Тому що ви контрабандисти, ви джерело корупції і ви цим гордитесь.

5 років тому ми переломили вектор історії, ми вирвалися з диктатури і тайожного союзу і сказали що ми хочемо жити як в ЄС, дотримуючись норм і принципів демократії.

Потім на нас пішли війною. І поки півкраїни хоч якось допомагало фронту, перше що зробили здорові мужики під час війни — це поїхали купляти бляхи, потомушто вони хочуть їздити на хороших автомобілях. Прямо Рендж Ровер — це предмет першої необхідності у воюючій країні.

Я досить лояльно ставлюся до людей, які купили бюджетну бляху для власних потреб, але від ублюдків, яким до повного щастя під час війни не вистачало «на останні гроші» Рендж Ровера мене верне.

І ще верне від того, що контрабанда і корупція яку вони породжують стала для них предметом гордості. От ми порушуємо закони, робимо що хочемо.. Ні, ви нічим не відрізняєтеся від тих дикунів, які 25 років грабували Україну, хіба що об’ємами грабунку.

2. Тому що ви намагаєтеся прикрити свої кримінальні злочини турботою про мене, прикрити свою контрабанду нібито боротьбою за дешеві авто.
Не треба мені розказувати які ви бурці за дешеві авто. Ви контрабандисти, у вас проблеми з законом, ваші корита які в оренді литовських фірм є незаконними в Україні, ось це ваша проблема.

А боротьба за дешеві авто — це абсолютно інша історія. Я за дешеві авто, я за зменшення акцизів і мита, але я проти вас, проти контрабандистів.

3. Тому що ви брешете і лицемірите на кожному кроці.

То ви розказуєте за якогось Васадзе і не можете знайти Таврію на дорозі, то ви розказуєте за мита як в ЄС, плутаючи перереєстрацію авто в межах безмитного союзу, яким є ЄС, з ввезенням авто на митну територію

То ви забуваєте, що в країнах ЄС власників фактично змушують продавати їхні старі але ще справні автівки за копійки, бо там податки, обовязкове ТО і страхування, утилізаційний збір ітд, але аналогічні умови вам не підходять, тільки халява.

То ви беретеся від мого імені нібито відстоювати мої права на дешеве авто (хоч я вас на це не уповноважував), перекриваючи мені дорогу. Вже не кажучи про те, що ви за жопу свою воюєте, а не за мої права.

4. Тому що ви не догадалися ні до чого кращого як повторити «подвиг» донбаської вати, яка перекривала шляхи українській військовій техніці.

А головне, ви забуваєте, що ЄС, до якого ми прагнули, починається з рівності всіх перед всіма, з виконання і дотримання закону, а ви під час війни, здорові кабани, кричачи про зубожіння, побігли купляти предмет першої необхідності — Рендж Ровер.

Тому ви не євробляхарі. Ви звичайні совкобляхарі.

А совок я ненавиджу.

Mason Lemberg

[kkstarratings]

[ajax_load_more post_type=»post» scroll_distance=»5″ max_pages=»1″][ajax_load_more post_type=»post» offset=»5″ scroll_distance=»5″ max_pages=»1″][ajax_load_more post_type=»post» offset=»10″ scroll_distance=»5″ max_pages=»1″]
[ajax_load_more post_type=»post» offset=»15″ scroll_distance=»5″ max_pages=»1″][ajax_load_more post_type=»post» meta_key=»» meta_value=»» meta_compare=»IN» meta_type=»CHAR» meta_relation=»AND» offset=»20″ scroll_distance=»5″]