Богдан Моторс перемогла.

Корпорація Богдан Моторс перемогла в тендері на поставку 55 низькопідлогових особливо великих тролейбусів до Києва.


22 січня 2019 року стало відомо, що пропозиція ДП “АСЗ №1” АТ “АК “Богдан Моторс” в аукціоні на поставку комунальному підприємству «Київпастранс» 55 низькопідлогових особливо великих тролейбусів визнано найкращою в порівнянні з іншими учасниками.

Про це повідомляє прес-служб підприємства.

До участі в тендері було запропоновано модель 100% низькопідлогових тролейбусів виробництва ДП “АСЗ №1” АТ “АК “Богдан Моторс” — “Богдан Т90117”, які, згідно умов тендеру, будуть обладнані одним кондиціонером кабіни водія та двома кондиціонерами салону.

До того ж, головною відмінністю цього тролейбусу є асинхронні тягові двигуни українського виробництва ДП завод «Електроважмаш» з м.Харків.

Згідно вимог Замовника, всі тролейбуси будуть обладнані системою відеоспостереження і матимуть автономний хід до 1 км. Загальна пасажиромісткість тролейбусу складає 170 чол., з них 50 місць для сидіння.

Нагадаємо, що після того, як Богдан відмовився від російських двигунів, локалізація виробництва тролейбусів Богдан в Україні перевищила 90%

ДП “АСЗ №1” АТ “АК “Богдан Моторс” запропонувало тролейбуси, які відповідають усім вимогам замовника за найкращою ціною — при очікуваній сумі закупівлі 610,907 млн грн. підприємство запропонувало їх місту Київ за 603,9 млн грн

На сьогодні вулицями Києва курсують вже понад 200 тролейбусів “Богдан”.

[kkstarratings]


[ajax_load_more container_type=»div» post_type=»post» scroll_distance=»50″]