Лідер президентських перегонів.

В суботу потішна армія одного нейтрального міністра, який сам собі делегував повноваження арбітра на виборах, збирається в центрі Києва з репетиціями.

На фоні цього ручні ЗМІ Бені, ротами «експертів» намагаються нав’язати суспільству думку, що Порошенко не має шансів на другий тур і що в разі чого почнуться бунти.

Я перепрошую, а з чого взяли, що Порошенко немає шансів? Він лідер президентських перегонів, він лідер симпатій українців, до нього на зустрічі приходять тисячі людей.

Я перепрошую, а які бунти? З чого б це раптом? Які є підстави для бунтів? Які є ресурси для бунтів? Опоненти президента можуть показати своїх прихильників?

Не кажучи вже про те, що ці прихильники мають віддати за них здоров’я, а може й життя. Бо ж бунти це передбачають за замовчуванням. Я не бачив в них жодних прихильників, крім худоби, яку возять автобусами за Йулею.

То звідки ж візьмуться ці прихильники? – Зрозуміло, звідки.

Роль прихильників буде грати та сама потішна армія пана міністра, на цей раз без партійних шмат, щоб ніхто не здогадався що то за люди. Ну а потім, власне на виборах, ця ж потішна армія і буде імітувати народний гнів.

Але ж тут виникає питання. Чому ж «експерти» Бені, які так свято вірять, що Порошенко не пройде, одночасно прогнозують Йуліні бунти? А чого б Йулі бунтувати, якщо Порошенко не пройде?

Отже вони прекрасно розуміють реальні шанси Йулі і вже готуються до провокацій та спроби вплинути на результат Порошенка і делегімітизувати вибори.

Ось для цього й проводяться репетиції потішної армії міністра в центрі Столиці. Тут би поговорити про нейтральність і невтручання у виборчий процес, але що тут говорити, коли Йуля і її новий партньор вже пішли у ва-банк не зважаючи, ні на закон, ні тим більше на майбутнє країни.

Але чи принесе їм це успіх? – Ні, звичайно.

Mason Lemberg

Лідер президентських перегонів.
4.9 (97.65%) 34 vote[s]


Оставьте первый комментарий

Оставить комментарий

Ваш электронный адрес не будет опубликован.


*