Малоросія 2019

Звізши стадо кріпаків до Києва гусня хотіла показати, що володіє ситуацією, що феесбеславіє продовжує бути панівною релігією в Україні і #онініпозволятніпрастят. Натомість все що вони показали називається одним простим словом: «огида».

  • Огида, бо в 21 столітті, в центр європейської держави, феодали завезли кріпаків-мракобісів з 17 століття.
  • Огида, бо все це не має жодного стосунку до релігії і віри — це парад марнославства, на якому дуже добре видно контраст між пихою і багатством «служителів бога Володі Путіна» і кріпаками в дешевих смердючих обносках.
  • Огида, бо дешеві гівномети, які звуть себе «журналістами» подають цей смішний цирк як значущу подію, називають кріпаків «вірянами», називають оптову доставку кріпаків словом «з’їхалися», називають московську секту українською церквою ітд.

Тому я все ж радий, що цей карнавал мракобісся і марнославства пройшов вулицями столиці.Щоб кожен з нас ще раз міг переконатися в тому, що феесбеславіє — це не релігія, це сектанство для кріпаків, щоб кожен ще раз міг побачити як виглядає той шлях назад, шлях в нікуди, шлях до поневолення. Щоб кожен з нас роблячи цивілізаційний вибір в 2019 році потім не казав «а я не знав, а я думав».

Тому подивіться ще раз на це все. Отак виглядає малоросія 2019, куди вас знову хочуть запхнути обманом і брехнею.

Mason Lemberg