МАСШТАБНЕ БУДІВНИЦТВО У ЗСУ.

НА ХМЕЛЬНИЧЧИНІ БУДУЮТЬ ОДРАЗУ 14 ГУРТОЖИТКІВ.

У військових гарнізонах Хмельницької області продовжується будівництво 14 казарм поліпшеного планування для військовослужбовців Збройних Сил України.

Про це повідомляє прес-служба Міністерства оборони України

По завершенню понад 1700 військовослужбовців у різних куточках області зможуть розміститися у комфортабельних умовах.

Щодо розташування будівництва, то 11 майбутніх житлових комплексів зводять в Хмельницькому та 3 у Кам’янець-Подільському.

Як повідомив заступник начальника управління — головний інженер Західного територіального квартирно-експлуатаційного управління полковник Василь Стеців, що вже на початку ІІ-го півріччя планується здати в експлуатацію 1 казарму покращеного планування в Кам’янець-Подільському та 3 в Хмельницькому.

Одна з майбутніх казарм поліпшеного планування у Хмельницьку Фото: Міністерство оборони України

Також очікується, що до кінця 2019 року військовослужбовці заселяться до решти будівель.

— Проект з житловим фондом для військовослужбовців у гарнізонах Хмельниччини продуманий до деталей. Він відповідає стандартам НАТО. Кошти на зведення житлових комплексів виділено з державного бюджету України, — зазначив полковник Василь Стеців.

За виділені кошти планується виконати всі необхідні роботи для комфортного проживання військовослужбовців: від влаштування фундаменту до встановлення сантехнічних приладів та благоустрою території.

Роботи зі зведення однієї з казарм поліпшеного планування у Хмельницьку Фото: Міністерство оборони України

В двоповерховій будівлі казарми поліпшеного планування розташовано 25 кімнат в яких розміщується 125 військовослужбовців, на кожні дві кімнати розміщений окремий санвузол та душова для бійців.