Меркель обговорила з Путіним Україну.

ТАК ПРОСТІШЕ…
* Вчора Меркель та Макрон обговорили з Путіним Україну. Обговорили БЕЗ України — Зеленського на цю розмову навіть не запросили.

* Призначений з порушенням Закону про люстрацію новий глава АП висловив намір винести на референдум питання «миру» із запорєбріком — читай: умов капітуляції та федералізації.

* З сайту президента зник указ про призначення заступником керівника АП єдиної фахової людини — Олени Зеркаль.

* Зе подав законопроект, який передбачає ЗАКРИТІ партійні списки — здравствуй, Квартал-95 у Раді!

* Бесхребетна ВР майже не смикнулась у своєму віктімному бажанні бути згвалтованою — легенькі попискування у фейсбуці до уваги не беру.

* Про «карколомні» призначення та повернення до України всякої шушери повторюватись не буду.

Це добре, що всі обличчя відкрились одразу. Не для нас — для тієї НЕватної частки з 73%, яка голосувала по приколу чи аби-не-Порошенко. Зранку два сусіда-собачника, з якими гуляю і яких не зміг переконати, що Зе — то треш, сказали, що на парламентських хрєн йому.

Ігор Валерійович & Со. традиційно пішли по бєспрєдєлу, але їх помилка у тому, що одразу почали ламати через коліно не систему, а гідність частини виборців. Тієї частини, яка б перенесла тимчасове погіршення власного добробуту, але ніколи не пробачить тим, хто паплюжить її гідність.

Наразі прогнозів давати не буду (раніше робив це з огляду на перспективу життя у правовій державі), але залишаюсь невгамовним оптимістом — ще одне щеплення, так ще одне. Добранок, бандерівці, україноцентристи, сибарити, панікери, стоїки та інші нєврастєніки!✌️

Helgi Sharp