Місію виконано.

Просто вони несподівано отримали зворотню реакцію..

Просто вони несподівано отримали зворотню реакцію..

Багато років публічним людям не треба було особливо напрягатися: маєш гроші, купив телевізор/газєту, порозказував всяку фігню, місію виконано.

Та сама історія і з журналістами: заплатили гроші, порозказував всяку фігню, місію виконано.

  • Не треба розбиратися в сут.
  • Не треба досліджувати питання.
  • Не треба виясняти чи правда це.
  • Просто купи телевізор і кажи щось солодке.

Інколи політикам не везло і прилітало, коли їхню брехню з телевізора вже не сприймали, попри витрачені гроші, вони бачили і всцикалися від різного роду мітингів і майданів.

Але в основному, крім тих екстремальних моментів, телевізора вистачало…

Але тут створили соціальні мережі, але тут настав Майдан і потрібно було координуватися, але тут почалася агресія рф і потрібно було координуватися… і вся активна частина суспільства вибрала для цього соцмережі.

І тут активна частина суспільства почала зауважувати що їй брешуть… 

Спочатку, як завжди, в тому що бреше винувата була влада.. Але згодом, активна частина суспільства почала зауважувати, що їй брешуть журналісти і зовсім не менше ніж політики.

Ось так і виникли порохоботи.

І створили їх ті, хто нагло і цинічно брехав. Навіть назву порохоботи отримали від брехливої свнсбки.

І біда тих хто зараз все більше і більше кричить про атаки порохоботів лише в тому, що вони продовжують брехати, все цинічніше, все очевидніше. 

Бо все більше живих людей на собі відчувають як їх клеймують тільки через те, що вони не дають себе обдурити. 

Тому вони і прогрАють, бо не розуміють елементарного: «навіть якщо вам ввижаються боти — все рівно говоріть правду». Але вони вже давно забули що це таке. Фантазії, шизофренія, брехня — те в чому вони живуть.

А що ж влада?

А влада, маючи підтримку громадянського суспільства (ця підтримка в соцмережах активною частиною суспільства має вираження і в підтримці на вулиці), досі намагається гратися в ігри з самозваними маргіналами, які нікого не представляють.

А влада, маючи підтримку громадянського суспільства, й досі намагається гратися в ту саму стару гру: маєш гроші, купив телевізор/газєту, порозказував всяку фігню, місію виконано.

Mason Lemberg

Місію виконано.
4.8 (96.67%) 24 vote[s]