Найкращий взвод ЗСУ

Фото зі змагання "Найкращий взвод ЗСУ", що триває на базі Міжнародного центру миротворчої діяльності та безпеки у Львівській області.

Цьогоріч за звання переможця змагаються чотири взводи Сухопутних військ, два — Десантно-штурмових військ, підрозділ морської піхоти, а також вперше участь у конкурсі візьме зведений взвод, який складатиметься із іноземних інструкторів, що беруть участь у роботі «Об’єднаної багатонаціональної групи — Україна (JMTG-U)».

Перший етап конкурсу на звання кращого взводу Збройних Сил України, перемогу у якому у запеклій боротьбі вибороли морські піхотинці, полягав у проходженні на час смуги перешкод, яка побудована за стандартами НАТО.

Другий етапу конкурсу на кращий взвод Збройних Сил України оцінював рівень вогневої підготовки учасників: стрільба з різних видів стрілецької зброї та метання гранат. І у ключовій вправі – стрільбі з укриття – перемогли представники морської піхоти.

А у змаганнях снайперів кращим став представник 30-ї окремої механізованої бригади, який впевнено уражав всі цілі.

Третій етап — водіння бойових машин. У негоду на штатній техніці підрозділи долали півторакілометрову дистанцію.

Під час виконання завдання воїнам необхідно було якнайшвидше подолати чималу кількість перешкод, здійснити заїзд у капонір, подолати прохід у мінному полі тощо. Найкращий результат показала 59-а окрема мотопіхотна бригада.

Найкращий взвод ЗСУ
5 (100%) 11 vote[s]


Оставьте первый комментарий

Оставить комментарий

Ваш электронный адрес не будет опубликован.


*