Нарик.

Так воздасться кожному по ділах його

А серед «борцунів» справжня істерика: а-а-а на церемонії підписання Томосу був кримінальний авторитет Нарік.

Семенченко і Касьянов, Найєм і Гужва — коротше всі ті самі пики несамовито волають.

А слідом за ними завили й професійні «зрадофіли», з тих, що замість «Роттердам+» пишуть «Амстердам+» та «Ноттердам+»
І в усії: а-а-а Нарік!!!

Тому мене попросили написати про це пару слів. Бо це цікаво.

Дійсно, ось питання: а що вам відомо про цю людину, панове «зрадофіли»? Реально що ви про нього знаєте?

З Гужвою та Найємом зрозуміло — у них замовлення. Але ви перш ніж за ними верещати, поцікавилися цим питанням? Ні? Знаєте, хто запросив цю людину на підписання Томосу?

Хочете трохи розповім?

Олександр Петровський (по вітчиму, Налекрешвили — прізвище його батька, звідси кримінальне прізвисько, а не від того, що він наркоман) кримінальний авторитет. КОЛИШНІЙ. Один з найжорстокіших і найвідоміших не лише у Дніпрі, а й в Україні. Усе це було. Але.

Кажуть, якось він отримав кілька куль, його незрозумілим чином лікарі витягли з того світу й після цього авторитета на прізвисько «Нарік» не стало.

Кримінальний бізнес він покинув і прийшов до Церкви. Причому — не московської.

Наразі Олександр Петровський належить до найбагатших і найповажніших бізнесменів Дніпра.

Колишній бандит?

Так. Але — колишній. Людина, знаєте, здатна змінюватися. Вам біографію Рокфеллера нагадати? Морганів, Ротшильдів і навіть Рузвельтів? І що?

Між іншим, усі знають, що Дніпро у 2014 від сепарів врятував пан Коломойський? Правда?

Це сам Коломойський про себе на своєму телеканалі розповів. Так і сказав: я сам-один рятував. Ілько Муромець такий собі.

А от Петровський (до речі, на той момент друг і діловий партнер Коломойського) про свою роль у захисті України з телевізора не кричав. Він витрачав мільйони на екіпіровку добробатів та ЗСУ, допомагав грошима та ресурсами, підтримував шпиталі та фінансував лікування поранених.

І досі це робить.

24 серпня 2017 року його нагороджено Хрестом Івана Мазепи, як представника волонтерської організації «Серця кіборгів». Другий нагороджений — комбанатн УПА Теодор Дячун.

Його матір Оксана у 2016 отримала медаль «За сприяння Збройним Силам України».

3 листопада 2015 року патріарх УПЦ КП Філарет нагородив Олександра Петровського церковним орденом пророка Ілії.

Нагородив не просто так: колишній кримінальний авторитет протягом багатьох років був одним з головних меценатів української Церкви. Був тоді, коли усі ці гужви та найєми навколр Фодорича танцювали вприсядку.

Не знаю, скільки Найєм та Касьянов пожертвували на українську справу — відомо точно, що колишній кримінальний авторитет задовго до того (зараз багато хто біжить примазуватися) як заговорили про Томос, разом з Філаретом боровся за Помісну церкву.

На фото ви бачите листопад 2017 року.

Святійший Патріарх Київськиій і всея Руси-України Філарет освятив щойно побудований за гроші мецената «Український дім» з недільною школою та храмом ікони Божої Матері «Нечаяна радість». Це перший храм в центрі Дніпра УПЦ КП за останні 100 років.

І коли ви читатимете одкровення від апостола феесбешної брехні Гужви про «Наріка поруч з Порошенком», не забувайте: на вручення Томосу Петровського запросив не Порошенко, а Філарет.

Данина поваги й елементарна вдячність людині, яка багато років була і є поряд.

І коли ви, пани «зрадофіли» будете перепощувати помиї Гужви або іншого феесбешного хомячка, майте на увазі: Христос звідти за вами спостерігає.

Він все бачить. І все пам`ятає. В тому числі й те, кого саме було розіп`ято на сусідніх з Ним хрестах. А також про фарисеїв. І Йому краще за вас відомо і про колишніх злочинців, і про колишніх блудниць.