На українських вервях.

Спуск першого із чотирьох запланованих суднобудівною програмою підприємства на 2018-2019 рр

16 жовтня суднобудівно-судноремонтний завод «НІБУЛОН» спустив на воду лінійний буксир проекту POSS-115 «NIBULON-8», повідомляє прес-служба компанії.

Цей буксир було урочисто закладено генеральним директором компанії Олексієм Вадатурським і Президентом України Петром Порошенком 23 травня цього року під час урочистостей з нагоди відкриття масштабних міжнародних виставок «Суднобудування-2018» і «Водний транспорт».

Спуск першого із чотирьох запланованих суднобудівною програмою підприємства на 2018-2019 рр. суден проекту POSS-115 проходив у робочій обстановці, адже на сьогодні на території нібулонівської верфі паралельно з активною розбудовою флоту продовжується масштабна реконструкція.

Буксири проекту POSS-115 мають довжину 37,2 м, габаритну осадку 2,54 м, потужність 1320 кВТ та швидкість в 11 вузлів. Вони обладнані новітнім обладнанням провідних світових виробників Нідерландів, Німеччини, Швеції, Данії, Польщі та ін. Основне їх призначення ­– проведення караванів несамохідних суден по Дніпру та БДЛК.

 

На Чорноморському суднобудівному заводі будують танкер для голандської компанії.

Як повідомлялося раніше, голандська компанія VEKA Shipbuilding WT B.V. замовила будівництво двох танкерів у Smart Maritime Group(SMG)

Сьогодні на Миколаївській верфі СМГ сформовано вже більше половини циліндричної частини корпусу танкера-хімовоза, повідомляє прес-служба компанії.

На стапельної позиції поточно-позиційної лінії верфі зістиковано п’ять з восьми блоків циліндричної частини корпусу (вантажна зона з танками для перевезення наливних вантажів). Незабаром до формованому корпусу буде пристикований ще один блок.

Одночасно йдуть роботи по формуванню носової і кормової краю танкера, насиченню трубопроводами, установці леєрне огородження і Кнехтів, закінчується складання підстави під кран. Всі виконані роботи перевіряє відділ технічного контролю верфі і приймає представник регістра.

Оцените статью.

Оставьте первый комментарий

Оставить комментарий

Ваш электронный адрес не будет опубликован.


*