Нептун

Протикорабельна ракета «Нептун» успішно вразила морську ціль на відстані 100 км.

На півдні Одеської області відбувся черговий етап випробувань української крилатої ракети виробництва КБ ЛУЧ. Про це повідомив на своїй сторінці у Facebook Секретар Ради національної безпеки і оборони України Олександр Турчинов.

«Сьогодні під час важливого етапу льотних випробувань крилата ракета українського виробництва повністю виконала заплановану програму», — сказав О. Турчинов, додавши, що було точно вражено морську ціль на відстані 100 км.

Секретар РНБО України підкреслив, що ракети цього класу — це потужна високоточна зброя, «здатна знищувати будь-які морські та наземні цілі».
«Українські крилаті ракети здатні забезпечити надійну оборону Чорноморського та Азовського узбережжя, вражаючи ворожі плавзасоби на відстані до 300 кілометрів, за потреби, навіть в портах їх базування», — наголосив він.

За словами О. Турчинова, за допомогою крилатих ракет можуть також бути знищені військові та інфраструктурні об’єкти, зокрема, «стратегічні мости та поромні переправи у випадку їх використання ворогом для агресії проти нашої держави».