Не вміють «переможці» радіти перемозі.

От я бачу, що не вміють чомусь «переможці» радіти перемозі. Та що ж таке, з вами знов?

Ні, ну вас разюча більшість, аж 75%, ви всім нам обрали, на радість собі, кого хотіли. І чому ж вам не радіється?

Ні, ви бігаєте і жовчно серете по коментам, задаєте якись питання «а шо ви зробили за ці 5 років, шоб такого не було?» і такого ж рівня, пишите якись злобні манипулятивні статейки про «снобів і еліту», яка складається з тих нещасних 25%, та висуваєте тій меншості претезію за претензією. Борци ви наші за права меншин. Короче, ніяк не уйметесь, чомусь.

Та вже відкоркуйте шампаньолу, дайте салют з пиротехніки, спойтє чтонібудь хором. Щось бодьоре. Пісню з «95 квартала» якусь зажигательну. Так ні. Якась у вас нервозна атмосфера. А коли ви така потужна більшість, то це дуже помітно.

А я вам скажу чому. Бо відчуваєте, що насрали ви в загальному ліфті. Звісно, що в знак протесту. Так у вас протест виразився. А їхати нам в ньому разом. І вам теж, голубчикам. Протестантам нашим.

А прибирати лайно прийдеться, по- любому. І вже хочеться перекласти відповідальність за прибирання вашого лайна на інших. Так воно у вас і спрацьовує.

Тому і нервозитесь. Ну і, що дебілами вас вважають- то теж неприємно для гордості. Образливо. Правильно я казав, що ви ображені по-життю. То ваша рушійна сила, що ви зараз в черговий раз і доказуєте.

А люди, яких я поважаю, мислять тверезо і логічно, з гумором і позитивом. Не ниють, не впадають у «всепропальство» і ще і вас стебуть. Причому нехотя і спустя рукава. Так, на полбубочки.

(с) Олекса Манн

Иван Лютый