Не пожал ?

И ручкаться с тобой ДАЖЕ Я брезгую. Ехай домой, Володья

Володья, не обижайся, но блинов с лопаты сегодня не будет. И встречи «на ногах» в сортире не будет. И ручкаться с тобой ДАЖЕ Я брезгую. Ехай домой, Володья — мокшанские болота уже льдом покрылись, и якутский скульптор твою фигуру в полный рост ваяет. Аривидерчи, Володья!

Президент США Дональд Трамп і російський президент Володимир Путін не потиснули один одному руки під час церемонії спільного фото перед початком саміту G20 в Буенос-Айресі. Відео цього моменту опублікувало видання Globalnews.ca у Twitter.

Лідери G20 саме повинні були стати на подіум для спільного фото. Путін піднявся на нього трохи раніше, а Трамп просто пройшов повз російського президента, вітаючись за руку з іншими гостями.

Трамп вдруге проігнорував Путіна одразу після протокольного фото лідерів G20.
Політики перейшли до зали першого пленарного засідання. Путін йшов одним із перших, американський президент – на відстані від нього. А в залі засідань Путін привітався лише зі спадкоємним принцом Саудівської Аравії, Трамп у цей час вітався за руку та спілкувався то з одним, то з іншим закордонним керівником, але не з Путіним.

Зауважимо, що за церемонією фотографування з прес-центру спостерігали десятки журналістів і ще сотні тисяч людей он-лайн або по телевізору.

Helgi Sharp