Новий літак від США.

У США планують розробити літак, швидкість якого у 5 разів перевищуватиме швидкість звуку.

Американський стартап Hermeus Corporation представив плани щодо розробки літака, швидкість якого перевищуватиме швидкість звуку у п’ять разів. Про це повідомляє CNN із посиланням на співзасновника стартапу й гендиректора А. Дж. Пайпліка.

Фото: Hermeus Corp.

“Американський стартап представив плани щодо розробки літака, швидкість якого перевищуватиме швидкість звуку вп’ятеро. Таким чином він зможе перевозити пасажирів між Нью-Йорком і Лондоном за 90 хвилин або навіть менше”, — йдеться у повідомленні.

Як повідомили у Hermeus Corporation, стартап отримав фінансування на розробку проекту від приватних інвесторів.

Якщо проект стане успішним, то він може здійснити справжню революцію у сфері комерційних перельотів через Атлантичний океан, адже нині політ між Лондоном і Нью-Йорком триває понад 7 годин.

За словами співзасновника й гендиректора стартапу А. Дж. Пайпліка, для розробки такого надшвидкого літака знадобиться не менше одного десятиліття.

Він також додав, що квиток в один бік коштуватиме близько трьох тисяч доларів.

Як повідомляє CNN, ідея Hermeus Corporation розробити супершвидкісний літак не є новою, адже у червні 2018 року схожими планами поділилися у компанії Boeing. Також відомо, що над розробкою таких літаків працюють у Lockheed Martin та Aerion Corporation.