Новітні спеціальні автомобілі.

Уперше за роки незалежності України військові частини фельд’єгерсько-поштового зв’язку Збройних Сил отримали новітні спеціальні автомобілі.

Про це повідомляє прес-служба Міністерства оборони України.

Питання щодо заміни застарілих УАЗ-3151, УАЗ-452, ГАЗ-66 назріло уже давно. І лише у 2018 році за рахунок коштів, спрямованих на розвиток озброєння та військової техніки Збройних Сил України, вдалося частково оновити рухомі засоби фельд’єгерсько-поштового зв’язку (ФПЗ).

Новий зразок озброєння, який відповідає вимогам сьогодення, розроблено й виготовлено вітчизняним науково-виробничим об’єднанням на Київщині.

22 листопада 2018 року вручаючи нову техніку підрозділам, начальник військ зв’язку Збройних Сил України — начальник Головного управління зв’язку та інформаційних систем Генерального штабу Збройних Сил України генерал-майор Володимир Рапко повідомив, що першу партію спеціальних автомобілів передано військовим частинам, залученим до виконання завдань у районі проведення операції Об’єднаних сил, а також тим, які здійснюють взаємодію Збройних Сил України з органами державної влади та іншими силовими структурами з питань фельд’єгерського та поштового зв’язку.

Наступні партії буде розподілено до решти військових частин ФПЗ. В перспективі також планується оновлення польової компоненти мережі фельд’єгерсько-поштового зв’язку Збройних Сил України.

Забезпечення новітніми рухомими засобами дасть можливість підвищити бойову спроможність військових частин, оперативність, надійність та безпеку системи зв’язку в цілому.

Новітні спеціальні автомобілі.
5 (100%) 7 vote[s]


Оставьте первый комментарий

Оставить комментарий

Ваш электронный адрес не будет опубликован.


*