Німецький завод SEBN.

Німецька компанія SEBN відкрила у Хмельницькому завод, який виготовляє кабельні мережі для електромобілів Volkswagen

У Хмельницькому запрацював завод німецької компанії SEBN — світового виробника кабельних мереж, який виготовляє продукцію до електромобілів і гібридів «Volkswagen».

Про це повідомив у Facebook міський голова Хмельницького Олександр Симчишин.

Як повідомлялося раніше, SEBN готує до запуску в Хмельницькому завод з виробництва кабельних мереж продукції для автомобілів концерну Vollkswagen на 2000 робочих місць.

«На даний момент, перша черга заводу вже працює. Вже набрано 130 людей, які працюють в дві зміни. До кінця місяця заплановано запуск другого виробничого цеху та тривають роботи з підготовки введення в експлуатацію 3 того цеху» — йдеться в повідомленні.

За словами фінансового директора SEBN UA Олега Білобровко, у Хмельницькому підприємство спеціалізуватиметься на виробництві високовольтних кабельних мереж для електричних автомобілів різних марок.

На початках у реалізацію проекту інвестують 5-6 мільйонів євро. Починатимуть з 500 осіб з потенціалом розширення до 2000 робочих місць, і середньою зарплатою понад 11 тисяч гривень та повноцінним соціальним пакетом.

Корпорація SEBN — світовий постачальник кабельних мереж і компонентів для міжнародної автомобільної промисловості. Постачає продукцію до автомобілів «Volkswagen», «Porsche», «Audi», «Seat», «Bentley»