Обзорчик за 18 сентября.

1. Зубожiння вiд влади бариг.

Держстат поліпшив показник зростання ВВП України у II кв.-2018 до 3,8%- трохи краще за попередньо озвучені дані. В доларах номінальний ВВП склав $121.9 млрд , приріст за рік становив 18.1%. Це в країні, що воює.

2. Зараз Міноборони США розробляє нові технології, які дозволили б відслідковувати ракети потенційних агресорів, в першу чергу Росії і КНДР.

Наступний крок – створення орбітального зброї, здатної збивати ракети противника. А тим часом мокшанскi кацманавти пiд пiсню «Земля в iлюмiнаторє», виріжуть протівометеорний захист в посадковому модулі корабля «Союз» для вивчення діри.

3. Державний секретар США Майк Помпео висловив співчуття розрахунку С-200, в зв’язку з попаданням в свій літак Іл-20 в Сирії.

4. Обiсцяний пiсюн пообiцяв за загибель Iл-20 «шагi, коториє замєтят всє». Iнколи вiн навiдь буває кумендним.
5. Мадуро віддав китайцям 9.9% акцій спільного підприємства з видобутку нафти Petrozumano за кредит в $ 5 млрд.

Тепер у китайців 49.9%. Ще невеликий натиск і венесуельська нафта стане китайською. М’яка сила в дії. І, так, $ 5 млрд все одно доведеться повернути.

А тим часом на Сколеніі почалася паніка: валютні вкладники почали знімати валюту — поки не заборонили.

Сколенія наближається до моменту, коли видобуток нафти в країні почне стрімко падати. Про це у вівторок на нараді у прем’єр-міністра Дмитра Медведєва заявив глава Міненерго Олександр Новак. Сколенія рухається шляхом Вінесуели, прям стопа в стопу.

6. Мокшанський МЗС викликав посла Нідерландів «через тривалу кампанію по нагнітанню шпигунства».

Раніше був викликаний посол Швейцарії. Послам буде заявлено, що в лабораторію швейцарського міста Шпіц намагалися проникнути не російські шпигуни, а прості шахтарі і трактористи.

7. Триває знущання над бійцями ВСУ, змушують носити так багато речей: бронежилети, берці, кросівки, шоломи і рукавички. От раніше добре було — продали все майно армії і гуляй голий Вася.

Все буде Україна! Я дізнавався … Слава Україні!

Оцените статью.

Оставьте первый комментарий

Оставить комментарий

Ваш электронный адрес не будет опубликован.


*