Обзорчик за 19 декабря.

Вперше у резолюції ООН йдеться про те, що окупувавши території України, "РФ" порушила зобов’язання, взяті на себе за Будапештським меморандумом.

1. Якщо «Росія» перемагала швидко, то Україна перемагатиме поступово, поволi, спокiйно, тихо i неспiшно, повiльно пускаючи кров російському ведмедю, насолоджуючись самим процесом.

Вперше у резолюції ООН йдеться про те, що окупувавши території України, «РФ» порушила зобов’язання, взяті на себе за Будапештським меморандумом. Підтримання Будапештського меморандума на порядку денному в документі рівня резолюції Генасамблеї ООН, дає змогу в майбутньому спиратися на нього.

2. У зв’язку з тим, що Київська Хунта поводилася чемно 
і не порушувала Мінських угод, вбивала окупанта тiльки з дозволеного калібру, Святий Миколай приніс нам сьогодні під ялиночку:

+ МВФ затвердив виділення першого траншу в $ 1,4 млрд. в рамках програми stand-by, згідно з якою, в перебігу за 14 місяців ми отримаємо $ 3,9 млрд. США.

+ World Bank Approves $750 Million Loan Guarantee. 

+ До Чорного моря увійшов розвідувальний корабель Великої Британії.

+ НАТО оголосило про рішення виділити додаткові ресурси для трастових фондів, у рамках яких надається практична допомога Україні.

+ Курт Волкер, який вже прилетів до Києва, зустрічається з керівництвом країни і погоджує позиції і розмір додаткової військової та фінансової допомоги.

+ Конгрес США розгляне у січні виділення Україні $125 мільйонів військової допомоги. Добродії з Госдепу натякають, що якщо Патрон залишиться у кріслі, то «млн.» мона підправити на «млрд.»

+ Посол Ізраїлю анонсував підписання ЗВТ із Україною.

+ Миколай трохи похитав нафту і рубль, попсував всю малину з поставками С-400 до Туреччини, пообіцяв більше нових корисних санкцій в новому році для лаптеногіх i зник.

3. Україна готує новий прохід кораблів через Керченську протоку.

Олександр Турчинов зазначив, що Україна звернеться до ОБСЄ та інших міжнародних організацій, щоб вони були присутні на українських кораблях. Запоребріком знову верещать, Україна хоче ще раз насадити нас на пляшку. Не хочуть, а доведеться.

4. Зрадофіл вважає, що коли Україна отримує кредити з усього світу, то вона «побирається» — та це ганьба.

А коли зрадофіл оформлює субсидію на себе, жінку , бабусю при чорній зарплаті — то він не «побирається», то йому держава винна. Йому невтямки, що це дозволить в рік піку виплат розрахуватися з дорогими в обслуговуванні боргами, взятими тиМошонкой, при цьому зменшити боргове навантаження на країну. 

5. Фото Івано-Франківськ сьогодні.

Все буде Україна! Я дізнавався … Слава Україні!