Обзорчик за 26 ноября.

1. У вас гібрид відклеївся!

Навіщо треба було відправляти катери? У нас є проблеми в Азові, тут все зрозуміло. Керівництво шукає шляхи вирішення, теж начебто зрозуміло. Один з інструментів вирішення таких проблем армія. Є договір 2003 року.

Якщо дикуни не тільки не виконують зобов’язання за договором, а й влаштовують бійню, це не тільки шлях до нових санкцій, а й залізобетоннi докази прямої агресії Мордора проти України. Тепер не вдасться замести під килим «це не ми», «ми нічого не знаємо, хто це міг бути», «ихтамнет».

Враховуючи те, що акт агресії вiдбувся в нейтральних водах i записи переговорiв ворога велися з самого початку, це схоже на елемент нашої чітко спланованої операції.

Зважаючи на те, що розумово обмежанi, спочатку роблять, а потім думають, не виключно, що це була цілеспрямована пастка, щоб позбутися гiбрiдностi, i як би це цинiчно не звучало, це вдалося зробити порiвняно невиликими втратами. Маски зiрванi, тепер почнется вiйна без дурникiв.

2. Коли колишні Севастопольські курсанти, що залишилися вірними Присязі, ведуть бій з зрадниками і російськими окупантами, справжні українці завмерли в очікуванні реакції світової громадськості і пишуть слова підтримки морякам і тільки продажні-псевдопатріоти лають Порошенко і нашу армію.

У відповідь на заклик об’єднатися проти спільного ворога зрадойоби як завжди злигалися з «братами».

У ніч на 26 листопада, країна остаточно поділилася на «громадян» і «населення». Завжди прощайте людську дурість — вона ніколи не буває навмисною, але ніколи не прощайте людську підлість i байдужiсть — вони навмиснi завжди.

3. Кремлівські консерви в простаціі, розриваються не замислюючись.

У Верховній Раді міжконфесійне об’єднання BDSM «Повії — за невинність» заявило про необхідність відставки президента країни Петра Порошенка, на вимогу їх сутенера. Сутенер збудився від можливого перенесення виборів Президента України у зв’язку введення воєнного стану.

Щоб позбавиться від спекуляцій навколо цієї теми Петро Порошенко:

«У грудні я внесу проект рішення парламенту про дату президентських виборів, які мають відбутися, відповідно до Конституції, 31 березня 2019 року. Крапка».

Скрепоносцi не про те хвилюються, схоже там ще не здогадуються, що військовий стан не обіцяє нічого втiшного країні-агресору. У разі введення ВП, абсолютно на законних підставах будуть арештовані всі активи країни-агресора на користь військової скарбниці.

4. Інсайд.
З чуток у Почаївської Лаври договір оренди після скасування держреєстрації діє до 01.01.2019. Також за чутками у предстоятеля Лаври серйозні проблеми з інвентаризацією предметів культурної спадщини. Тобто може бути реальний термін за розкрадання.

5. Хтось сумно жує фураж.

За пiдсумками обмолоту 96% площ, урожай зернових в Українi перевищив iсторичний максимум i склав 4,1 мiльярда пудiв зерна, це приблизно 67 мiльярдiв тонн. Хочу зазначити, це не враховуючi окуповані території, а тепер згадайте скiльки збирали зерна «господарниках» коли в країнi не було вiйни. Так хто краде, або крав?

6. Підмивається і курить після згвалтування.

Російський порядок, який звучав як «в зв’язку з вторгненням українських військових кораблів на територію РФ» — відхилили. Засідання не відбулося. Зараз йде інше засідання, з ініціативи України — про військову агресію РФ проти України в морi.

Все буде Україна! Я дізнавався … Слава Україні!

[kkstarratings]

[ajax_load_more post_type=»post» scroll_distance=»5″ max_pages=»1″][ajax_load_more post_type=»post» offset=»5″ scroll_distance=»5″ max_pages=»1″][ajax_load_more post_type=»post» offset=»10″ scroll_distance=»5″ max_pages=»1″]
[ajax_load_more post_type=»post» offset=»15″ scroll_distance=»5″ max_pages=»1″][ajax_load_more post_type=»post» meta_key=»» meta_value=»» meta_compare=»IN» meta_type=»CHAR» meta_relation=»AND» offset=»20″ scroll_distance=»5″]