Обзорчик за 27 ноября.

1. Чому не сплять дрозди ?

Знають дрозди, що отримають піzди. Ось і не сплять дрозди! Події, які відбулися в нейтральних водах яскраво показали, здичавілі, що зірвалися з ланцюга представляють загрозу для країн що не входять до складу НАТО.

Єдиний вихід на сьогодні, це розміщення баз НАТО в Україні і Грузії з присутністю кораблів альянсу і патрулюванням регіону. Питання про доозброєння українського ВМФ тепер піде куди веселіше і скоро ми побачимо в Чорному і Азовському морі не тільки катери, а й щось побільше і з більш серйозними іграшками на борту.

Нинішній інцидент зробив це просто неминучим.

У Госдурi жорстко перестрашені через інцидент в нейтральних водах, бандерiвцi викликали задимлення, істерику, пронос і паніку.

2. Втома насувається.

Американська Westinghouse збирається повністю забезпечити атомні електростанції України ядерним паливом і побудувати на території України завод.
У компанії пообіцяли надати Україні всі технічні та логістичні можливості для повного забезпечення всіх енергоблоків АЕС. Без цього ми не могли йти на такі кроки як ВС, бо АЕС це 60% електроенергії в Україні, а паливо поступало з-за поребрiка. Тепер ми практично енергонезалежні від мордора.

3. При міцних господарниках і стабільних президентах кучмі — янукОвочi, Україна завжди була повинна Московії грошей.

І тільки самий проросiйський президент Порошенко поставив Сколєнiю на счьотчiк. $97 000, така сума з сьоднішнього дня і щодня нараховуватиметься за рішенням Арбітражного трибуналу в Парижі у разі невиконання Мордором зобов’язання відшкодувати Ощадбанку втрати від анексії Криму на суму $1,3 млрд.

4. Поляки посадять кожного евробляхера на пляшку, котрі перекривали кордон.

Польща готується занести в чорний список всіх встановлених осіб, які перекривали кордон, а тим, кому видана «карта поляка» — анулюють її. А тим часом зрадофіли вже і дійшли до того, що будь-яка поразка України сприймається як свій особистий виграш, а будь-яку перемогу України — як свій особистий програш.

5. Усi бачили фото наших катерiв i якi в них пошкодження.

Українські катери не зупиняли, людожери вбивали екіпаж. Для зупинки стріляють в машинне відділення, а окупанти цілеспрямовано вели стрільбу з метою знищення особового складу, під@раси х@ярили 30 мм гарматой по рубці з екіпажем. «Братський народ»? «Мир»? «Компроміс»? Нах@й!

6. Про конспiрологiю.

Єдина мета ВС — це управління. Вчора ми побачили в ВР репетицію. Таке враження, ніби знову опинився у 14 роцi. Уявіть що мордор почав бомбардировки, а Порох не може віддати наказ бо ВР не може зiбратися i зробити все як потрiбно. Нема ніякої конспірології, просто ВС — це швидкість реакції і виконання завдань ЗСУ.

Все буде Україна! Я дізнавався … Слава Україні!

[kkstarratings]

[ajax_load_more post_type=»post» scroll_distance=»5″ max_pages=»1″][ajax_load_more post_type=»post» offset=»5″ scroll_distance=»5″ max_pages=»1″][ajax_load_more post_type=»post» offset=»10″ scroll_distance=»5″ max_pages=»1″]
[ajax_load_more post_type=»post» offset=»15″ scroll_distance=»5″ max_pages=»1″][ajax_load_more post_type=»post» meta_key=»» meta_value=»» meta_compare=»IN» meta_type=»CHAR» meta_relation=»AND» offset=»20″ scroll_distance=»5″]