Объявила импичмент Порошенко.

А все потому, что:
«Піраміда Тимошенко»: на одну область на голоси виділили мільярд гривень.

У матеріалах СБУ було вказано, що відповідальний за «піраміду» є заступником глави партії «Батьківщина». Прізвище цього депутата силовики не називали, але співрозмовники УП в «Батьківщині» зізналися, що йдеться про депутата Валерія Дубіля, якого 28 лютого ДБР викликала на допит.

СБУшники стверджують, що в його підпорядкуванні було троє «кураторів» регіонів. За роботу у Західній Україні відповідав начебто Владислав Ковалевський, за Центр і Північ відповідав Вартан Юмукян, за Південь і Схід – Євген Матвейчук. Всі вони досить маловідомі люди і не є членами «Батьківщини».

За даними журналістів УП, у межах «піраміди» кожен із них відповідав за координацію роботи у ввірених їм областях через закріпленого за кожною областю «менеджера».

«Менеджери» мали у підпорядкуванні по кілька десятків «відповідальних» за виборчі округи, а ті у свою чергу – «старших» по дільницях. У підпорядкуванні «старших» були «десятники», які мали безпосередньо комунікувати з потенційними виборцями, передавати їм гроші за голос тощо.

СБУ заявила, що кожен «десятник» із січня отримував по 500 гривень в місяць готівкою, а з березня оплата мала б скласти по 1000 гривень.

У свою чергу оклад «старших» складав спершу 700 гривень місячно, але з наближенням виборів зростав до 2,5 тисяч. Сумарно із листопада по квітень витрати на одного «старшого дільниці» мали б скласти орієнтовно 10 тисяч гривень, «десятник» обійшовся б у близько 3 тисяч.

Кононенко не озвучував вартість реального «голосу» у цій «сітці». Однак заявив, що виявлена схема могла дати її організаторам голоси 680 тисяч людей.


Рейтинги закончились, гипс снимают, клиент уезжает, бабка пролетает мимо второго тура. А кроме того СБУ накрыла пирамиду подкупа избирателей. Это уже не мультики с переписками, а сметы, расписки, аудио- и видео-записи. 
Почти МИЛЛИАРД гривен на одну только Днепропетровскую область. 
У всех этих бабок российские кураторы в том числе.

А вот список этих российских политтехнологов в команде Тимошенко:


Просто замечательные персонажи. Все заехали по письменному приглашению Черниговской епархии РПЦ.

Такая история.

Тут не то, что импичмент, тут на зону заехать можно на второй срок. 
Оттого старуха процентщица истерит и допускает ошибки. Требует негайнава импичмента.

А теперь внимание на скриншот — список голосовавших за то, чтобы поручить ТСК в Раде как можно быстрее проверить информацию из мультика Бигуса и дать бабке импичмент. Кто не голосовали? Правильно Юля и Ляшко.

Не интересует их никакой разбор фактов. Потому что разберут и ничего не окажется. А на чем в новостные строки вылазить? На новых курсах этих ваших?

Ну и да. Ее любимый Бигус прошел по квартирам продавщиц в магазинах и работниц шиномонтажей, которые юле на партию закинули транши по 149 тыс грн (некоторые по 5-6 раз). И оказалось, что люди ни слухом ни духом.

Их просто кто-то использовал как подставных лиц для отмывки грязного бабла на партию. И опять-таки. То мультики и какие-то переписки. Те многозначительные фразы к делу не пришьешь. А тут вот, пожалуйста, открой и сам посмотри как чувак прошел и постучался ко всем людям в квартиры. И их реакцию. 
Така от правакация.

Джон Смитт