Один з найбільших зернових терміналів.

Хотілося б, щоб повністю завантажений «панамакс» міг вільно вийти з нашого терміналу без дозавантаження на рейді.

Литовська компанія відкрила в Миколаєві першу чергу одного з найбільших зернових терміналів України:

✅ 30 мільйонів доларів інвестицій
✅ Загальна проектна потужність 4 млн тонн зерна на рік
✅ Станція вивантаження вагонів продуктивністю 200 вагонів на добу
✅ Станція вивантаження автотранспорту продуктивністю 300 вантажних машин на добу
✅ Причал довжиною 280 метрів з глибиною 12,5 метра
✅ Лабораторія

17 грудня, новий термінал, збудований литовською інвестиційною компанією «BT Invest» та українською компанією «Євровнєшторг» в миколаївському порту «Ольвія», обробив перше судно. Його завантажили партією кукурудзи у кількості 21 тис. тонн.
Аграрна продукція українських виробників відправлена до Лівану.

Про це повідомляє прес-служба АМПУ.

― Залучення приватних інвестицій та реалізація у порту «Ольвія» пілотного концесійного проекту дозволять у найближчі декілька років збільшити його потужності з перевалки аграрної продукції на 6 млн. тонн, — зазначив керівник Адміністрації морських портів України Райвіс Вецкаганс.

Вже на кінець 2019 року ТОВ «Компанія «Євровнєшторг» планує вийти на обсяги перевалки сільськогосподарських вантажів в 1 млн тонн. В подальшому, після завершення будівництва проекту, – до 4 млн тонн вантажів на рік.

Також у найближчі три роки у порту «Ольвія» в рамках реалізації пілотного концесійного проекту має бути побудований ще один зерновий термінал потужністю 2 млн тонн/рік.

― Збудован підхідний канал і акваторія, а також причал загальною довжиною 330 м і операційною довжиною 280 м. У нього «за спиною» зведений сучасний зерновий термінал. Є великий плоский склад і чотири силосні «банки» — в сумі ємності для одноразового зберігання на 116 тис. тонн зернових. Є лабораторія, станція вивантаження автотранспорту (обробляються три машини одночасно), станція вивантаження вагонів (обробляються чотири вагони одночасно). Зерно може направлятися як на склади, так і за прямим варіантом — на судно. — розповів в інтерв’ю виданню Порти України виконавчий директор BT Invest Айварас Караліус.

На терміналі змонтовані конвеєрні системи швейцарської компанії Buhler. Суднонавантажувальна машина компанії NEUERO має потужність навантаження 1000 тонн на годину. Ми готові приймати по 100 вагонів на добу, а також до 300 автомашин на добу. Після запуску другої черги термінал зможе приймати 200 вагонів на добу.

Я сам з Литви і бачу великий потенціал для розвитку українського портового господарства. У Литві практично один порт з вантажообігом близько 43 млн тонн. В Україні 13 морських портів з вантажообігом набагато більшим.

А спільні зусилля приватного бізнесу і держави можуть дати хороші результати в розвитку інфраструктури портів. Але для цього, звичайно, потрібно спростити всі ці дозвільні процедури, що затягують час.

Хочу відзначити позитивні зрушення в цьому напрямку з боку АМПУ. Адміністрація морських портів допомагала нам при підготовці запуску зернового терміналу і, як ми бачимо, сьогодні багато робить для модернізації всього портового господарства в Україні.

Для всього миколаївського регіону було б важливо отримати великі глибини на БДЛК — в ідеалі не менше 15 м. Але ми реалісти. Розуміємо, що не все швидко відбувається. Бажаного потрібно досягати поетапно, крок за кроком.

Хотілося б, щоб повністю завантажений «панамакс» міг вільно вийти з нашого терміналу без дозавантаження на рейді. Для цього потрібні глибини не менше 12 м. Біля самого терміналу «Єврозовнішторг» такі глибини є.

Я знаю, як Литва підтримує Україну в сьогоднішньому прагненні вашої країни йти в напрямку Європи. Коли президент України Петро Порошенко був в Литві, він відзначив нашу групу компаній, яка, успішно працює і, незважаючи на всі ризики, відкрила 14 супермаркетів в Україні. А сьогодні ще однією частинкою литовсько-українського співробітництва буде і наш зерновий термінал під Миколаєвом, розказав він.

Литовська компанія BT Invest заснована в 2008 році. 
BT Invest — це інвестиційна компанія, яка реалізує інвестиційні проекти переважно в Україні.

Основні інвестпроекти:

  • Novus (Новус) — мережа продуктових супермаркетів, заснована в 2007 році, включає 39 магазинів.
  • Холдинг Stolitsa Group — реалізація проектів нерухомості в Києві та Київській області.
  • Retroville — новий торгово-розважальний центр в Києві.
  • Pirklių klubas (Купецький клуб) — бізнес-центр у Вільнюсі.
  • Зерновий термінал в спеціалізованому морському порту «Ольвія»