Они уже доставлены.

Джавелины уже в Украине. Об этом сообщило Radio Free Europe.

«Они уже доставлены», — подтвердил официальный представитель Госдепа в запросе издания о поставках Javelin нашей стране. На начальном этапе их должно быть 210 единиц.

Мелочь, а приятно. Думаю, «Арматы», которые 9 мая задымят на Красной площади, уже сейчас находятся в предвкушении терпкого аромата американских ракет в своих беззащитных боевых отсеках.


Петр Порошенко: Вітаю жвавий інтерес — і в Україні, і за її межами — до постачання нам комплексів Джавелін. Можу лише підтвердити, що так, довгоочікувана зброя прибула до українського війська. І значно зміцнила потужний стримуючий ефект нашої боєздатності і євроатлантичної безпеки.

Продовжуємо працювати над зміцненням нашого оборонного потенціалу з метою відсічі російській агресії.

Щиро вдячний за справедливе рішення Donald J. Trump на підтримку України, на захист свободи та демократії. Вашингтон не лише виконав нашу спільну домовленість — він продемонстрував лідерство і важливий приклад.

Розраховую на твердість позиції всіх партнерів України, передусім країн Великої сімки: ціна за триваючу агресію проти України для Кремля має і надалі зростати!


 

Helgi Sharp