Опудало Коломойського облите червоною фарбою.

Під синагогу в Києві «невідомі в камуфляжі» підкинули опудало Коломойського облите червоною фарбою.

Попри те, що в Україні 73% людей обрали президентом відкритого єврея, що підтверджує крайню толерантність українців до євреїв, посольство Ізраїлю вже назвало це чомусь «тривожним актом антисемітизму». З якого дива?

Посольство вже провело розслідування? Посольство не може не знати, що попередні подібні випадки розслідувані і справи в суді. Затримані Чорнодубравськоий і Бахчеван під арештом.

В списку їхніх злочинів окрім підкидання свинячої голови до могили Цадіка Нахмана, також плюндрування польских і угорських могил і пам’ятників, напади на посольства Литви і США, і що головне: плюндрування пам’ятника воїнам АТО в Києві.

Тобто політичні погляди «антисемітів» зрозумілі. Дії їхні проплачені з території РФ колишніми регіоналами-втікачами.

Тобто це диверсія. Провокація. Не антисемітизм, а антиукраїнська акція військового противника.

Але попри все це посольство розповідає, що «Україні доведеться прикладати більше зусиль для боротьби з антисемітизмом».
Складається враження, що посольству Ізраїлю більш важлива не правда, а носитися зі своєю темою боротьби з антисемітизмом.

Україні зараз значно важливіше боротися з українофобією, яка виражається в етноциді українців у Криму, політиці заміни населення, арештах, катуваннях і вбивствах за національною ознакою. А євреїв, слава богу, не вбивають і не відрубують їм руки за тату з зіркою Давида, як українцям за тризуб.

Короче подібні заяви посольств тупо бісять і викликають роздратування.

Сподіваюсь цей випадок буде розслідувано, як і попередні, а сам Вова Зеленський не буде допомагати Коломойському обікрасти Україну. Тоді і для роздмухування антисемітизму не буде підгрунтя.

Джон Смит