Останній раз таке єднання українців було під час Майдану.

Тоді українці вийшли за проєвропейський курс, реформи, свою правову державу. Сьогодні десятки тысяч українців теж вийшли — за власну православну церкву. Наслідком Майдану став крах інтеграційного проекту РФ — Тайожного Союза.

Наслідком сьогоднішніх подій буде також їх крах — ідеологічного проекту «Рускій Мір».

Україна показала хто є справжнім центром православ’я в східній Європі. А представник Вселенського Патріарха єпископ Емануїл чітко заявив: правонаступниця Русі це Україна.

А значить, московити можуть скільки завгодно продовжувати спроби оголосити Київ своєй купєлью, но ця гра програна. Для всіх у світі нема ніякої «общєй купєлі». Є Русь-Україна і є Московія з проблемами ідентичності, котра недолуго намагається примазатись.Український народ наносить черговий удар по віковому ворогу. Ми поховали тайожний союз, а теперь поховали саму ідентичність рабів Кремля, в котрих він перетворює всі завойовані народи.

А отже не маючи ні політичної, ні духовної основи для розширення, росія остаточно перетвориться у провінційний бантустан з невиправдано великими амбіціями. За цим новий виток розвалу цього неприродного утворення.

Наступають часи України.

Джон Смит