Осінь буде складною

Тепер треба готуватися до ескалації військового протистояння

В Конгресі лідери дійшли згоди щодо закону про нові санкції проти Росії!

Навіть попри позицію адміністрації Трампа, яка воліє залишити собі можливість регулювати ці санкції для впровадження власних дипломатичних ініціатив.

Тепер у адміністрації Трампа є два виходи.

Перший — ветувати закон, що буде для Білого Дому політичною катастрофою на фоні нестихаючих звинувачень у пресі про зв’язки оточення президента США з Москвою.

Другий — підписати, позбавивши себе гнучкості, адже закон не дозволяє президенту регулювати рівень санкцій без згоди законодавців.

Власне, це підтверджує що гра Кремля в «свій» Захід остаточно провалилась.

Тепер треба готуватися до ескалації військового протистояння, оскількі інших аргументів у Путіна вже не залишилось. Саме тому російське лоббі в ОБСЄ зараз намагається всіма силами всунути в спостережну місію лояльних до Кремля людей.

Наприклад, кількість сербських спостерігачів збільшилася з 1 до 8. Паралельно буде йти спроба максимальної дестабілізації України за допомогою фсбшних консерв, серед яких люди з серії «ніколи б не подумав».

Осінь буде складною, тому зараз Україні потрібна єдність як ніколи. Інакше можемо опинитися слабкою ланкою в світовому протистоянні, яке всім нав’язує Путін. Але я все ще вірю в здоровий глузд і уроки історії столітньої давнини.

Volodymyr Ariev