Парламентські вибори 2019.

Вся стрічка майорить «Відкрив список ЄС, закрив список ЄС», «Нічого не навчилися», «Нічого так і не зрозуміли», «Набрав 99% на праймеріз і став 54. Дуже дякую!».

І скажіть що вони не праві?

Адже можна було і треба було вигравати парламентські вибори 2019. Просто треба було трохи змінити себе (не принципи, не через себе переступати), а змінити підходи, спуститися з неба на землю, просто треба було послати подалі лузерів і тих, хто вибрав стратегію оборони.

І не треба мені зараз залівати про антирейтинги. Бо антирейтинги — це наслідок невиправлених помилок. Це наслідок відсутності справжнього, чесного діалогу з людьми. Діалогу національного лідера і суспільства.

І можна було навіть провести в списках тих 5-ро людей, які муляють більшості очі, але іншим чином. Просто провести їх по своїй квоті, по квоті Пороха, лідера, поручившись за них.

Бо більшість з нас прекрасно розуміє чому ці люди потрапили в списки.

Але зробивши винятки, всі інші мали пройти через сито загальних правил. Якщо ж ви вже кажете, що правила ви змінили.

Але ні. Ви розказуєте про праймеріз, чистоту рядів, нові обличчя і тягнете за собою токсичних людей. Не багато. Але цього досить, щоб вас обсирали.

Цього досить, щоб багато хто змінив свою думку не на вашу користь.
Цього досить, щоб перестати агітувати за вас, просто тому, що ти не маєш контраргументів проти аргументів знайомих.

І навіть з новими обличчями вийшла лажа. 

Бо якщо ви вже влаштовуєте «праймеріз», то поясніть людям якого хера людина, яка отримала 86% довіри стала 36-ю, а людина яка отримала 100% довіри — 54-ю в списках?

І не треба маньоврів про какби непартійний, какби резерв тощо. Бо люди мають розуміти принципи, люди мають бачити відкритість. Я вже не кажу про прізвища, бо я 5 років бачив, що робив Петров, Брест чи Бабіч.

Але маємо що маємо.

Дякуйте Обожеславу, що за те що налажав ще більше. Правда, вас це не надто врятує, хоча б тому, що йому лажу вибачать, та й про неї знають далеко не всі.

А я проголосую за вас, Європейська солідарність.
Тому, що мені не байдужа доля моєї країни, не байдуже на що перетворить Україну концертний зал на Грушевського.

Але завдяки вам і вашим діям, за вас проголосують виключно люди з сильною проукраїнською позицією і мотивацією, з розумінням ситуації і перспектив.

І тут є дві новини: добра і погана.

Добра в тому, що такі люди все ж таки є, їм не пох, і вони не проміняють особисте за державні інтереси, перспективи існування держави. І після виборів ви будете мати точну цифру скільки таких людей в Україні.

Погана в тому, що навряд чи ця цифра сподобається.

Mason Lemberg