Перемога Гвоздика.

Українець Гвоздик технічним нокаутом переміг француза, захистивши пояс WBCentry is in top1000.

Бій завершився достроковою перемогою Гвоздика — в одному з моментів п’ятого раунду Нгумбу підвернув ногу і не зміг продовжувати поєдинок, повідомляє Укрінформ.

Гвоздик здобув свою 17 перемогу на професійному рингу в 17 боях (14 нокаутом). У Нгумбу дев’ята поразка в 47 боях.

Для Олександра Гвоздика це був перший захист титулу чемпіона світу, який він завоював в бою з Адонісом Стівенсоном з Канади.

Обов’язковим же претендентом на пояс Гвоздика є американець Маркус Браун після перемоги 19 січня над шведом Баду Джека. Втім, WBC дозволила українцю спочатку провести добровільний захист.

Тільки почало щось виходити, як бій вже і закінчився – Гвоздик

Український боксер сумнівається, що у Нгумбу дійсно серйозна травма. За словами українця, він не побачив нічого серйозного в моменті з пошкодженням, і хотів би провести більш тривалий бій.

«Не знаю, що насправді сталося, не був у його шкурі. Але можу точно сказати, що я не побачив, що там щось серйозне сталося. Особисто я не розумію, що сталося.

Можливо, хлопець просто приїхав відбути номер. Звичайно, прикро, хотілося, щоб це було трохи інакше. Хотілося провести більше раундів, побоксувати.

Тим більше за цей час нічого не вдалося показати, тому що це був лише початок бою. Була якась нервозність, тільки почало щось виходити, як бій вже і закінчився.

Коли я почав знаходити свій темп і ритм, все і закінчилося. Думаю, навряд чи фанати побачили, що хотіли, але так буває, я суперників собі не підбираю, на жаль.

Кількість боїв в 2019? Все залежить від того, як ці поєдинки будуть проходити. Якщо вони будуть ось так по кілька раундів, то можна і 10 провести боїв. Хотілося б провести ще два, а там подивимося», — розповів Гвоздик.