Перемога на ЧС із зимових видів спорту.

Переможний тріумф українських паралімпійців на ЧС із зимових видів спорту.

Уся Україна пишається першістю національної паралімпійської збірної команди із зимових видів спорту на Чемпіонаті світу, що проходив у канадському місті Прінс Джордж. Про це написав президент Петро Порошенко у Facebook.

“Неймовірно! Національна паралімпійська збірна команда з зимових видів спорту — чемпіони світу-2019!

Наші непереможні чемпіони здобули 42 медалі: 9 золотих, 16 срібних та 17 бронзових на чемпіонаті світу з лижних перегонів та біатлону, який проходив у Канаді. Вами пишається вся Україна!” — зазначив Порошенко.

Як повідомлялося, Національна паралімпійська збірна України з зимових видів спорту з 42-ма нагородами (9 золотих, 16 срібних та 17 бронзових медалей) стала першою на Чемпіонаті світу, що проходив у канадському місті Прінс Джордж.

Вчора наші паралімпійці повернулись додому, де їх урочисто зустріли в аеропорту Бориспіль, повідомляє Укрінформ.

Зауважимо, що у всі змагальні дні, українські паралімпійці ні разу не поступилися першим місцем у загальнокомандному заліку. Зокрема, в останній день змагань, наші спортсмени вибороли у лижних перегонах (довга дистанція) 4 медалі: 2 срібні та 2 бронзові.

Загалом 13 із 19 спортсменів, які презентували Україну на цьому чемпіонаті світу, вибороли високі нагороди, 7 з них – золоті.

Найбільше медалей у складі збірної України здобули Людмила Ляшенко, Тарас Радь і Оксана Шишкова. Одразу чотири золоті медалі у Людмили Ляшенко (три у біатлоні та одна у лижних перегонах).

Тарас Радь виграв 6 нагород, з яких 3 золоті медалі у біатлоні. Оксана Шишкова також здобула 6 нагород, з яких одне «золото» у лижних перегонах.