Політтехнологічне.

Ви казали, що не залежите від Коломойського, але сюжет про вас показали в новинах! Не в програмах розслідуваннях, а в новинах. Як це пояснювати будете?

Подивився сюжет на каналі 0+0, який відмазує Зеленського від скандалу. Перед тим подивився заяву Зеленського про те, що він не прав, що так спілкувався з журнами і що готовий зустрітися та все їм розказати. Запам’ятайте, це важливо.

В сюжеті з відмазками активно педалювалися наступні тези:

  • Зеленський фізично не працює в РФ.
  • Так, фірми є, але отримують роялті лише за старі фільми, а нових ніхто не робить .
  • Зеленський вже давно хотів закрити ці фірми, але не може поїхати в РФ, щоб це зробити.

І ось тут головна ділема політтехнолога. Коли він розуміє, що компромат справжній, то він вагається між «промовчати», та «спробувати відмазатися».

Промовчати, це завжди тяжкий вибір. З цим тягарем треба буде йти через всю кампанію. Інша справа — відмазки. Там можна тимчасово вирівняти ситуацію. Але тимчасово! Бо твої відмазки проаналізують, знайдуть розбіжності та вдарять з новою силою.

Схоже командаЗе пішла на удачу.

Але її не буде. Бо уважний глядач (навіть не технологи конкурентів) побачив явні «білі плями у цих відмазках». Отже ось вам нові запитання до Зеленського, які йому мусово зададуть журни бо він, а я напочатку просив це запам’ятати, обіцяв зустрітися з ними та все прокоментувати. 

Питання:

Ви казали, що не залежите від Коломойського, але сюжет про вас показали в новинах! Не в програмах розслідуваннях, а в новинах. Як це пояснювати будете? Чи плюси от прям про всіх інших потенційних кандидатах так детально розкажуть позитивних фактів?

Чому ви ніяк не прокоментували отримання грошей з бюджету РФ на зйомки нового фільму?

Чому ніяк не прокоментували наявність у вас офшорів? Ви ж такий їх противник.

Чому ви не кажете, що ваша фізична присутність в РФ не потрібна для закриття російських фірм, бо ви володієте ними не на пряму, а через фірми-офшори, а отже представника фірми буде достатньо?

Ви кажете, що всі гроші йдуть в Україну. Ок! Скільки?

А скільки податків з них сплачено в український бюджет?

От і всьо, Вася. Живітє ровно, нє косячтє 🙂

Денис Пятигорец