Попит на електрокари.

За січень-вересень 2018 року в Україні зареєстрували майже 3800 електромобілів.

Попит на електрокари в Україні виріс вдвічі.

За січень-вересень 2018 року в Україні зареєстрували майже 3800 електромобілів. Це вдвічі більше ніж за аналогічний період 2017 року. Варто додати, що за весь 2017 рік зареєстровано на 500 електрокарів менше.

Таку статистику наводить Федерація роботодавців автомобільної галузі України із посиланням на дані МВС.

Сюди увійшли електрокари, які пройшли первинну реєстрацію, вторинну реєстрацію і такі, що привезені з-за кордону за посвідченням митниці. Не увійшли до статистики автівки, які просто пройшли перереєстрацію та тимчасову реєстрацію.

Зазначається, що первинні реєстрації від початку 2018 року пройшло 35% із усіх автівок.
Покупки електромобілів в Україні зростали поступово у кожному кварталі. Так, якщо у січні-березні українці не надто активно реєстрували авто на електриці, то уже за квітень-червень їх відсоток значно зріс.

Третій квартал, липень-вересень, показав стрибок продаж на 40% стосовно продаж попереднього.

За умови збереження таких темпів зростання, в четвертому кварталі кількість реєстрацій може вперше перевищити позначку у 2 тисячі одиниць.

П’ятірка лідерів за кількістю реєстрацій авто з електричним приводом залишилася незмінною. На першому місці з великим відривом тримається Nissan – 2492 одиниць, або 65,6% всіх реєстрацій.

Слідом ідуть Tesla – 267 одиниць, або 7% всіх реєстрацій та BMW – 251 автомобіль, або 6,6% всіх реєстрацій. На четвертому місці – Renault – 138 авто, або 3,6%, а п’яте займає Mercedes-Benz – 121 авто, або 3,2%.