Порошенко для Заходу єдиний політик з України.

Порошенко поїхав у Мюнхен і ми вкотре побачили, що для Заходу він єдиний політик з України, про якого там не крутять пальцем у скроні. Бо 5 років під його слово західні політики підтримували Україну.

Вони його бачили в ділі, а не по 1+1.

І в цей час зелена плєсєнь намагається його переслідувати.

Можна було б списати це на спроби клоуна самокомпенсуватися, чиї власні ужимки на Заході вже мало кого цікавлять, що і показали його гастролі в Давосі і в Мюнхені. Але насправді ні.

Це довгостроковий план по ізоляції України. І просувають цей план ті зрадники в оточені клоуна, хто вкладає в його порожню голову думки про спільне патрулювання нашого кордону з російськими бойовиками.

За майже рік вони не змогли нічого накопати на страшного курупціонера, тому шиють йому Мінськ і зліпили справу непідписання якогось указу по призначенню суддів. Тобто роблять все максимально демонстративно-дебільно.

Їм треба викликати реакцію, щоб на Україну на Заході махнули рукою. Щоб ми виглядали, як бантустан, де переслідують опозицію.
Як тільки це станеться, запропонований Путіним на Мюнхенській конференції розділ України стане реальністю. Бо ось це «запрошення до пошуку нової ідентичності українців за участю її сусідів» це саме розділ України.

Та клоуни не заглядають так далеко. В них розуміння політики закінчується дзвінкими фразами. Типу: «зробимо їх разом», «весна прийде — саджати будемо»…

Подзвонити, попросити Путіна, який пообіцяв зелений коридор під Іловайском і одразу вбив декілька сотень наших військових, чим заробив собі Гаагу. От попросіть єго, він одразу здасть назад.

Джон Смит