Порошенко закликає почати розгляд ПДЧ.

П’ятий президент Петро Порошенко, голова політичної партії «Європейська Солідарність» Петро Порошенко закликав розпочати розгляд надання Україні ПДЧ щодо членства в НАТО.

Фото: «Євросолідарність»

Про це він заявив на засіданні Політичного комітету та Комітету з питань безпеки і оборони Парламентської асамблеї НАТО у Лондоні, повідомляє партія «Європейська солідарність».

Лідер «Європейської Солідарності» наголосив на пріоритетних семи кроках, необхідних для уникнення пастки Кремля для України на Донбасі.

“Формула Штайнмаєра”, в її погодженому вигляді, є надзвичайно небезпечною, якщо її розглядати у відриві від “дорожньої карти” виконання Мінських домовленостей. Її визначальними елементами, серед іншого, мають бути виведення російських військових, техніки та зброї, роззброєнням незаконних воєнізованих формувань, перехід українсько-російської ділянки кордону під контроль України.

Підкреслено, що вже сьогодні Україна де-факто захищає східний кордон Північноатлантичного альянсу.

Закликано до початку предметної дискусії на рівні союзників щодо перспектив надання Україні Плану дій щодо членства в Альянсі у світлі Саміту НАТО у Лондоні у грудні 2019 року.

Голова «Європейської Солідарності» наголосив, що його партія буде і надалі надійно стоятиме насторожі ефективного втілення курсу євроатлантичної інтеграції держави, пріоритетність якого є вимогою Конституції України», — йдеться у повідомленні.

Члени комітетів відзначили значний внесок п’ятого президента Петра Порошенка у процесі реформування України та інтеграції країни з Європейським Союзом та НАТО.

Як відомо, розвиток подій в Україні та навколо неї, а також ситуація в Ірані та Афганістані визначені як головні теми порядку денного щорічних зборів Парламентської Асамблеї НАТО, яка розпочалася у п’ятницю, 11 жовтня, в Лондоні.

14 жовтня, на формі ПА НАТО у Лондоні із ключовою промовою виступить Генеральний Секретар НАТО Єнс Столтенберг.