Порошенко поверне Крим та Донбас.

Після перемоги на виборах Порошенко повертатиме Крим та Донбас і добиватиметься репарацій з РФ.

Передвиборча програма під назвою «Велика держава вільних і щасливих людей» опублікована на сторінці Порошенка як кандидата на посаду Президента на виборах 31 березня на сайті ЦВК.

«Ми продовжимо лінію на відновлення територіальної цілісності України, повернення окупованих територій Донецької та Луганської областей і Криму політико-дипломатичним шляхом, забезпечуючи єдність проукраїнської коаліції у світі, використовуючи інструмент санкцій та механізм міжнародної місії ООН на всій території окупованого Донбасум, — пише Порошенко як кандидат у Президенти на другий термін.

Крім того, він запевняє, що за репресії і знущання над українськими громадянами на окупованих територіях, за завдані збитки країна-окупант понесе відповідальність і змушена буде їх відшкодовувати через міжнародні правові механізми.

Також глава держави обіцяє й надалі робити усе можливе для повернення додому всіх українських громадян, які стали заручниками російського агресора – як у Росії, так і на окупованих нею територіях України.

Водночас Порошенко у програмі підкреслив, що мир – це повне відновлення територіальної цілісності, суверенітету і незалежності України, а також це — беззаперечне визнання Москвою права українців «йти своїм шляхом».