Порошенко про роспуск Рады.

Порошенко жестко прошелся по Зеленскому за роспуск Рады.

Пятый президент Украины Петро Порошенко осудил решение Зеленского о роспуске Верховной Рады. Об этом он сказал во время обращения к журналистам, передает Украинская правда.

«Це природне бажання президента України мати більшість у Верховній Раді… Верховну Раду можна розпускати не тоді, коли забажається президенту, навіть коли це для нього потрібно, а тоді, коли є вичерпний перелік підстав для таких дій президента», — сказал он.

Он указал на два условия для такого решения, которые определены Конституцией. Первое — отсутствие коалиции. И второе — невозможность роспуска Рады за 6 месяцев до окончания срока полномочий нового парламента.

«На жаль, Конституція не була дотримана. Ми бачимо, що почала діяльність команда (Зеленського – ред.) з порушення Конституції. Це точно не може не викликати занепокоєння», — добавил Порошенко.

П. Порошенко также рассказал, что в ближайшее время проведет съезд партии в котором проведут «серьезный ребрендинг» и обновление партийного списка.

«Те що сьогодні відбувалося у Верховній Раді, коли тишком-нишком за дуже прискореним темпом намагалися змінити виборче законодавство, при чому змінити його на користь закритих списків, змінити його для того, щоб проходили нікому невідомі секретарки, водії, охоронці, — це точно не є виборчою реформою і точно не є тим, чого потребує Україна», — сказал экс-глава державы.