Порошенко роздає по 1500 гривень за голос?

А пам’ятаєте як перед президентськими виборами в фейсбуці РЕКЛАМУВАЛИ (тобто, за гроші, великі гроші, щодня, на всю країну) пости про те, що Порошенко роздає по 1500 гривень за голос?

Цих грошей ніхто так і не побачив, не знайшов. І багато людей зверталося до поліції з вимогою зупинити цей бруд.

А пам’ятаєте як перед тими ж президентськими виборами існували цілі групи, які РЕКЛАМУВАЛИСЯ (тобто, за гроші, великі гроші, щодня, на всю країну), поливаючи гівном Порошенка в режимі 24/7?

А пам’ятаєте роутергейт, маніпуляції з свинарчуками, програми на 1+1, де розказували як Порошенко вбив брата, які очевидно вплинули на результати виборів?

Це все називалося «свобода слова» і демократія і було в тій, гордій Україні.

Сьогодні поліція відкрила кримінальну справу за смску з результатами соціологічного опитування, яке було трактоване як втручання в вибори.

Справа була відкрита за заявою «нового політика» Вакарчука, який не зміг пережити те, що соціологи визначили його як непрохідного і пішов стукати.

Причому, що в самому повідомленні нічого крім правди, такої якою її бачать соціологи. Може і їх посадити, бо комусь хочеться боротися з партією Порошенка?

Причому заяву про чорний піар пішло писати ху-ло, яке вчора без будь-яких фактів поливало Пороха лайном.

Ми сміялися з свінорилів, що в них садять за перепост поста. 
Ну ось, маєте реальність.

Маєте тих «нових політиків», які втілюють цю реальність в життя, тому що реваншисти хочуть знищити Порошенка, а їхні колаборанти не можуть пережити реальність.

І тут мова не йде про те, що я наївний і буду очікувати, що вони будуть відноситися до патріотів так, як ми відносилися до них раніше. Ні, я цього не очікую. Я не очікую, що вони будуть зважати на правила і закони.

Мова про те, що вони неочікувано перейшли навіть ту межу, яку ще не перейшли в Свінохрякії.

І мова про те куди вони йдуть і з якою «новою політикою» вони туди йдуть.

Mason Lemberg