Посада Президента.

На одній зустрічі з Порошенком, коли мова йшла про антибізнесовий законопроект, внесений кимось з представників фракції БПП у ВР, Порошенко сказав приблизно таке: «Я не президент Блоку Петра Порошенка, я президент України». Тим самим показавши, що буде відстоювати інтереси бізнесу та громадянина і вони для нього вищі ніж інтереси представників його фракції.

Посада президента, на відміну від посади депутата, чи навіть Прем’єра, якого обирає коаліція, — це складна посада, бо людина яка її обіймає має бути президентом для всіх, арбітром для всіх (і своїх виборців і тих, хто за нього не голосував).

І перше, що роблять президенти в будь-яких демократичних країнах після того як приходять до влади — показують що з повагою ставляться і до виборців опонента, що готові їх чути і щось робити для них, але в межах своєї програми.

Сьогодні Зеленський наплював на думку 35 мільйонів українців які за нього не голосували. Він ще не став президентом, а його вже не цікавить думка переважної частини громадян.


Минуле чи майбутнє.

То якщо його не цікавить думка громадян, він не хоче давати відповіді на запитання, то він просто не заслуговує на голоси громадян, які мають хоч мінімальну самоповагу.

Mason Lemberg