ПОСТ НАДІЇ.

В Ерефії на офіційному рівні ніколи і нічого не говориться просто так - якщо від Путіна чи його шісток звучить якась нова, хай і дуже завуальована теза, необхідно сприймати її як підготовку плебса до якихось подальших, не зовсім очікуваних для нього дій.

Мало хто звернув увагу на те, що вчора кремлівський карлик провів засідання «Ради з прав людини» (саме існування такого органу на Росії викликає когнітивну амбівалентність головного мозку), на якому ВПЕРШЕ озвучив тезу про те, що іноземних громадян можна відправляти відбувати покарання на батьківщину.

Запам`ятайте. В Ерефії на офіційному рівні ніколи і нічого не говориться просто так — якщо від Путіна чи його шісток звучить якась нова, хай і дуже завуальована теза, необхідно сприймати її як підготовку плебса до якихось подальших, не зовсім очікуваних для нього дій.

Справа у тім, що Білий Дім, німецький канцлер та Рада ЄС поставили жорсткий ультіматум Путіну — або звільнення українських військовополонених і запровадження німецько-французької місії з нагляду за порядком проходження судів через Керченську протоку або… 

У цьому «або» можливі варіанти — від заборони російським судам заходити у низку європейських та американських портів до відключення від SWIFT.

Є більш м`які, але також дуже неприємні для Кремля варіанти. Плюс Меркель натякнула (так пишуть американські ЗМІ), що підтримає відмову від СП-2, якщо Путін й надалі виконуватиме роль непоступливого муфлона.

Ось тому, думаю, і прозвучав згаданий меседж.

Путлєр — хворий неадекват, спроможний на будь-який злочин. Але наразі, здається, його фаберже добре затиснули у міжнародні лещата, і ультиматум, озвучений Волкером, може заграти новими фарбами. У цьому контексті не забуваємо про Сєнцова та інших українських політв`язнів.

Нікого не хочу обнадіювати, але ігнорувати перші промені, які зажевріли по ту сторону добра і зла, також не варто. Переможемо.

Helgi Sharp