Прастой парєнь с нарота і іканоміка.

Коли в соцмережах питаєшся в співрозмовників «Що в тебе вкрав Порошенко?» у відповідь, як правило, чуєш одне з двох:

1) «вкрав в мене 5 років»,

2) істерику

Коли аналогічне запитання задаєш вживу і твій співрозмовник не має як з’їхати бо ти ска напористий, то у відповідь чуєш один і той же варіант: «А якби ти був на такій посаді, то ти би не крав?»

І в цій відповіді «зашито» все. Вся суть «мудрого наріду» де «чесних більше».

І в цій відповіді «зашита» іканамічна стратєгія» прастого парня с Кривого Рогу, яка сьогодні проявилася в проханні до банкірів знизити кредитні ставки. Пасани, ну хватіт жи барижіть, давайтє договорімся по пасанячому.

Потому що новоізбраний «парєнь с народа», бачить проблему просто.
Папєрєднікі просто слішком много воровалі. І єслі воровать меньше, то можно і по Привату щото там отдать Коломойскому і своіх пасанов не обідєть і іканоміку поднять до темпов роста ВВП 100% за 2 года і людям денег дать.

Бо ж «простой парєнь с нарота» не розуміє зв’язку між процесами, не розуміє, що для того, щоб ВВП росло з темпами 100% замість 3%, то треба щоб вся країна виготовляла продукції в 2 рази більше, а для того треба виробничих потужностей в 2 рази більше, а їх треба побудувати, або робочих рук в 2 рази більше, або ціни підняти в 2 рази більше не викликавши інфляції, тобто замість Таврій випускати Шкоди, замість ручних м’ясорубок — кухонні комбайни, замість дерев’яних піддонів — термостійку тару.

Замість лінивих совків, які «ходять на роботу» і відбувають 8 годин — ефективних працівників, замість дундуків ВУЗи мають випускати інноваторів. 

І це має бути в УСІХ вузах, на УСІХ підприємствах.
Тоді буде ВВП в 2 рази за рік рости.

Чи є передумови для цього? — Ні, нема звісно.
Тому все буде розвиватися так, як розвивається.
Тільки апетити в молодої каманди прастих парнєй з нарота куди вищі і присікати ці апетити нікому. А от стимулювати їх…

Ось така буде іканоміка в «Епоху грабунку».
Цікаво лише скільки протримаються істоти з засраними мізками, поливаючи лайном Пороха і папєрєдніків замість того, щоб бачити очевидне і спробувати хоч трохи змінити себе і свій совковий світогляд.

Mason Lemberg