Президентські вибори виграла табуретка.

Не хотів, не планував, але вже тиждень після виборів пройшов, то мушу написати…

Знаєте що мене лякає в цій ситуації?
Ні, не 25% за Порошенка.
Ні. і не 72% за Зеленського.

Мене лякає те, що люди, на яких покладають надії і сподівання тих 25% так ніх*я і не зрозуміли.

Досить смішно зараз читати і слухати історії про те, що у нас все під контролем, ніхто не допустить реваншу, спакойствіє тавагіщі.
Блять, чуваки, у вашій країні президентські вибори виграла табуретка.

Причому табуретка виграла президентські вибори в чувака, який витягнув країну з сраки. Ви можете його любити чи не любити, але з цим ви сперечатися не можете. І табуретка під час війни набрала в 3 рази більше голосів ніж він.

Тобто, я спостерігаю абсолютне нерозуміння того, що відбувається і абсолютно неадекватне реагування на події.
«А во Зеленський зашквариться за півроку, зів’яне восени і всьо буде карашо.»

72%, 13,5 мільйонів громадян прийшли і проголосували за йьану табуретку. Не пішли на шашлики, не похерели бюлетень (щоб ним не скористалася влада), а прийшли і поставили + в рядку «Зеленський».
Ска, ска, ука. І вони розказують, що вони щось блть контролюють…

Люди, які проібали табуретці (це стосується і інших партій, інших політиків, не тільки БПП), з висоти власних суджень роздумують як воно блть буде.

Саакашвілі 2 роки смердів на посту, ніхера не зробив, а ті длбйоби повірили в його реформи за 70 днів.

А з чого це ви взяли, що вони не повірять в «надо немного подождать» чи «папередники воровали много»?

Пороха влупили ймовірно підробною перепискою сина бізнес-партнера. А зараз будуть лупити «документами» і свідченнями колишніх членів команди. І таких знайдеться достатньо. Хтось до цього готовий? Придумали план?

Мені зараз будуть писати конспіративне лайно про те, що «дооо… план є, мусить бути», але де хоча б план залучення в свої ряди тих 1,5 мільйонів громадян, які в 2 турі проголосували за Пороха?

Чого за ібаний тиждень часу ніхто не зійшов з гори і блять не подякував персонально цим людям, які разом з нами побачили небезпеку і побачили інформаційні загрози і фейки, разом з нами на них реагували?

І якби до них спустилися, то вони би дуже добре подумали про місце і роль їхнього попереднього кандидата в цьому інформаційному бедламі.

Де хоч якісь очевидні, необхідні дії?

Чи знову відтягнуть все до кінця, а потім витягнуть «козир» у виглядів фотошопів Порох проти путіна і будуть думати, що за цей супероргумент хтось проголосує і це компенсує численні пройоби в інформаційній стратегії і принципах формування команди?

І закінчиться це печально не тільки для Пороха, а й для всіх інших. Так само як Порох на цих виборах, на парламентських проїпе Аваков з Яценюком. 

Так зване «проєвропейське крило» пошматають маргінальними партіями, які не пройдуть в парламент, але відберуть 20%+, а спільна команда бойка + зелі після парламентських виборів покаже вам що таке справжня епоха бідності і брехні.

Mason Lemberg