Про АЗОВ.

Широкомасштабної війни не буде - у Москві ідіоти, а не самовбивці. Головне, щоб хлопці були живі.

Пробігся по американським каналам. Двічі натрапив на відео тарану українських катерів російськими бандитами. І щось про те, що Трамп звинувачував Обаму у здачі Криму — мовляв, може покажеш наразі, які в тебе яйця?

Тобто, знають і освітлюють.

Потім переключився на наше ТВ. Або зрада (Порошенко підставив моряків, от Зеленський з Воною все з Московією «порєшают»), або розважальні шоу.

Медійники, ви подуріли?
Пам`ятаю, коли була Тузла, навколо проблеми згуртувались навіть хронічні пофігісти, ТВ освітлювало події у режимі on-line, а бажання приєднатись до НАТО тоді вперше стрибнуло в українському соціумі вище 50% (потім, правда, знов відкотилось назад).

Наразі знов потрібне єднання. Чи може поставимо всі кораблі на якор та будемо й надалі всього боятись й ходити на цирлах перед запорєбріковою сволотою?

Ситуцію з Азовом не можна було весь час тримати у підвішеному стані. Треба було щось вирішувати для того, щоб склався алгоритм подальших дій.

Це була не підстава, як нам вже верещать московіти та зрадобенеді. Це була спланована розвідка боєм. Свідома провокація, яка б спрацювала у БУДЬ-ЯКОМУ випадку — цугцванг. І такий розвиток подій передбачався. На війні як на війні.

Що далі — суб`єктивно.

  • Оголошення тимчасового військового стану.
  • Скликання позачергового засідання РБ ООН.
  • Пряме звернення до США з проханням посилити присутність у Чорному морі та прискорити надання нам більш сучасної зброї — від MIM-104 Patriot до нової партії військових катерів.
  • Вимога призупинення права проходу піратських суден Ерефії через Босфор. Там все дуже регламентовано, але, як кажуть британці, якщо правила не дозволяють виграти джентельменам, джентельмени міняють ці правила.
  • Санкції, санкції, санкції… SWIFT, газогони etc.

Іншими словами, використати принцип джиу-джицу — спровокувати, а потім лють та силу більш сильного ворога спрямувати на свою користь. Можливо, ми втратимо катери. Але з часом від сьогодняшніх подій ми отримаємо у стратегічному плані набагато більше.

Заспокойтесь. Широкомасштабної війни не буде — у Москві ідіоти, а не самовбивці. Головне, щоб хлопці були живі. Переможемо.

Helgi Sharp

[kkstarratings]

[ajax_load_more post_type=»post» scroll_distance=»5″ max_pages=»1″][ajax_load_more post_type=»post» offset=»5″ scroll_distance=»5″ max_pages=»1″][ajax_load_more post_type=»post» offset=»10″ scroll_distance=»5″ max_pages=»1″]
[ajax_load_more post_type=»post» offset=»15″ scroll_distance=»5″ max_pages=»1″][ajax_load_more post_type=»post» meta_key=»» meta_value=»» meta_compare=»IN» meta_type=»CHAR» meta_relation=»AND» offset=»20″ scroll_distance=»5″]