Про підготовку до нормандської зустрічі.

На опозиційних телеканалах Порошенко розказує про підготовку до нормандської зустрічі, червоні лінії для влади, дає поради наступнику.

Тільки є одна проблема:

Наступник не збирається його слухати.
З позиції Зелі слухати Пороха — це слухати невдаху, який все по.бав.

З позиції Зелі слухати Пороха — це визнавати, що ти десь в чомусь помилявся, але зірка на лобі, яка стімко виросла, явно не дає цього робити.

З позиції Зелі слухати Пороха — це слухати колишнього політика, яких за всяку ціну хоче повернутися назад на трон і не здатен цього зробити, а його намагання смішні для Зелі.

З позиції Зелі слухати Пороха ЗАРАЗ — це індикатор «горіння» Пороха, його намагання приховати якусь зраду, якісь речі, які ставши явними похоронять Пороха.

Наприклад, Зеля думає, що це Порох не хотів закінчити війну, а він хоче і домовиться про це, правда про небажання Пороха припинити війну вилізе на поверхню і втопить Пороха.

Тоді покарання для Пороха будуть вимагати всі, включно з його колишніми фанатами.

З позиції Зелі слухати Пороха не варто і перейматися не варто, бо всі ці його «червоні лінії» і Майдани будуть надійно присічені Бакановим і Аваковим, а також силами, які інфільтровані в опозицію.

Тому він ні слова зі сказаного Порохом слухати не буде.
А якщо йому й дадуть якісь уривки, то він висміє слова Пороха.

Біда Пороха в тому, що Зеля багато в чому правий.
І минуло багато часу, багато можливостей, багато шансів, багато фанатів мене забанило, але комунікації досі нема.

Точніше комунікація така, що я дивуюся, як партія взагалі ще має якісь рейтинги.

І Порох, який міг мати шанси на повернення колись в майбутньому в крісло, стрімко їх втрачає, не спілкуючись з суспільством, не знаходячи контакт з ним. Ще трохи такої «активності» і процес стане незворотнім, якщо не став уже.

Біда Зелі в тому, що Порох правий в усьому тому, про що він говорить сьогодні. Тільки в той момент коли Зеля в цьому переконається буде пізно не тільки для його рейтингів, а й для більш серйозних речей.

Наша біда в тому, що ми мусимо пройти цей період безнадій, розчарувань, зневіри і це буде не просто.

Mason Lemberg