Про свінособак у Парижі.

Головне, щоб мсьє Макрон давав більше віз сінособакам, дружив з хуйлом, не дай Боже не вводив нових санкцій і спокійно спостерігав як хуйло далі його обсикає.

Ті, хто подорожували Європою ще до безвізу, змушені були стикатися з доволі бюрократичною процедурою отримання шенгенської візи.

Більшість моїх знайомих цю проблему вирішували просто — отримували польський шенген і по ньому їздили здебільшого до Польщі, а інколи й кудись далі.

Але для тих, хто змушений був чи хотів їздити кудись далі ніж Польща, а ще й літати з України, польська віза не дуже підходила, бо могла привести до повернення назад.

І ці люди не дадуть мені збрехати, що з усіх країн ЄС чи ненайскладніше було отримати саме французький і ще бельгійський шенген.

Відмовляли навіть тим українцям, які мали в паспортах багато інших віз країн Шенгену, навіть тим, які хотіли їхати в Францію з реальними намірами, підтвердженими документами.

В той же час, офіційна статистика по росії була діаметрально протилежною.

Французький шенген давали майже всім снінособакам. Причому довготермінові візи.

Тому нема нічого дивного, що в натовпі серед тих, хто б’є шибки французьких магазинів, руйнує французький малий бізнес лунає таке французьке слово як «Назад, давай!!»

Головне, щоб мсьє Макрон давав більше віз сінособакам, дружив з хуйлом, не дай Боже не вводив нових санкцій і спокійно спостерігав як хуйло далі його обсикає.

А ну і так, мало не забув, там хтось казав, що то все путін как, а росіяни бубочки і мілашки… Хто казав?

                                                                                                           Mason Lemberg

[ajax_load_more container_type=»div» post_type=»post» scroll_distance=»50″]