Про сгорівший дом Гонтаревої.

Уважаемые будущие украинские реформаторы (про нынешних и говорить нечего)!

Если вы захотите делать реформы и решите оттереть Коломойского от корыта, готовьтесь, что Коломойский вам сожжет дом и машину вашего сына, под радостное улюлюканье идиотов, которые выберут его вам назло Президентом.

В ніч на 17 вересня згорів заміський будинок ексочільниці Нацбанку Валерії Гонтаревої. Вона каже: маєток під Києвом спалили невідомі. У поліції ця версія теж є провідною. На щастя, в результаті масштабної пожежі ніхто не постраждав.

За словами Гонтаревої, у її будинок кинули пляшку із запальною сумішшю. Будівля, за словами ексглави НБУ, згоріла до тла. Пожежники не змогли загасити масштабне займання. Наш будинок під Києвом у селищі Гореничі спалили.

Кинули пляшку із запальною сумішшю через паркан. Будинок повністю згорів. Пожежникам не вдавалося його навіть згасити. Це вже повне і остаточне беззаконня! Я не знаю, куди мені звертатися, терор триває!

Цікавим є те, що зазвичай заміський будинок родини Гонтаревих пильнували 6 охоронців. Цієї ж ночі на чергування прийшов лише один. Чоловік вже розповів поліції, що вночі почув сторонній шум, а коли вийшов на подвір’я, – побачив загоряння покрівлі будинку.

Провідною версією правоохоронців є підпал. Вони вже відкрили кримінальне провадження за фактом цього інциденту. Виконавцям злочину загрожує від 3 до 10 років позбавлення волі.

Джон Смит