Про спілкування з командою ЗЕ!

Я бл.ть довго стримувався, але зараз скажу.

Я ніколи не міг подумати, що частина порохоботів настільки закостенілі і настільки нерозумні люди.

Приходить в коменти людина, прихильник іншої партії, людина не хоче жити в Малоросії. Якого х.я ти нападаєш на людину і влаштовуєш срач на рівному місці?

«Виборці зеленського — дбли, длбйби, клоуни, їх не переконати, це все на них не подіє…»… і далі пішло ваше уявлення про виборців Зеленського. Це ваше уявлення про виборців Зеленського.

Можливо воно на чомусь базується, а можливо ні на чому.
Бо я не збираюся переконувати і мої аргументи не подіють на промосковську вату, яка віддала голоси за Зеленського.

Але не треба огульно заганяти в ці рамки всіх його виборців, бо я знаю і я вже переконав (дуже простими аргументами) двох львів’ян, своїх знайомих, які голосували за Зеленського не по-приколу (як хотілося би думати комусь) а в сподіванні змін (одна) і з метою справедливості (інший).

І мої тексти їх переконають. І ви їх переконаєте. Якщо будете з ними говорити, а не розказувати мені в моїх коментах про нафантазований вами образ ватніка.
Це перше.

І друге:
А що крім виборців Зеленського більше нікого нема? Думка 25 мільйонів інших виборців для вас вже не цікава? Їм аргументів не потрібно? Їх переконувати не варто?
Ви з ними працювати не збираєтеся?
А як ви хочете вигравати? Чи ви вже виграли, якщо ви срачі на рівному місці влаштовуєте?
Чи ви вже програли, якщо ниєте в моїх коментах?

Не треба нити в моїх коментах.
Якщо не хочете допомогти, не хочете підняти дупу і спілкуватися з реальними людьми, не можете поширити пост бодай в своїх регіональних групах, не хочете боротися за перемогу, якщо ви вже програли, то емігруйте, поки не відібрали безвіз і не закрили кордони Малоросії.

А я буду боротися.

Mason Lemberg